Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

BCL SPA Mandarin + Mango Dead Sea Salt Soak – Nāves jūras sāls vannai (Mandarīns + Mango)19.5EUR52101BCL SPA Mandarin + Mango Dead Sea Salt Soak – Nāves jūras sāls vannai (Mandarīns + Mango) (454g) BCL SPA Mandarin + Mango Dead Sea Salt Soak – Nāves jūras sāls vannai (Mandarīns + Mango). Nāves jūras sāls ir visaugstākās kvalitātes sāls pasaulē! Izsmalcinātas sertificētas organiskās sastāvdaļas un eļļas tika sakombinētas, lai izveidotu spēcīgu, bet maigu detokss procedūru rokām, kājām un ķermenim. Sastāvā: argāna eļļas no Marokas, vitamīna E, arnikas ziedu ekstrakta un piparmētras eļļas maisījums veido pirmo soli roku, kāju un ķermeņa kopšanas BCL SPA procedūrā. Mandarīna ekstrakts kalpo kā dabisks antiseptiķis, kas uzlabo ādas stāvokli un ādas šūnu atjaunošanās procesus, atklājot spilgtāku un jaunāku ādu. Mango augļa antioksidatīvas īpašības palīdz barot un aizsargāt ādu. Nesatur parabēnus. Lietošana: Manikīra vannai: 2 ēdamkarotes sāls. Pedikīra vannai: 8 ēdamkarotes sāls. Ķermeņa vannai: 16 ēdamkarotes. Iemērcēt 5-10 min. Nosausināt ar dvieli.bcl-spa-mandarin-mango-dead-sea-salt-soak-naves-juras-sals-vannai-mandarins-mango
0,000

BCL SPA Mandarin + Mango Dead Sea Salt Soak – Nāves jūras sāls vannai (Mandarīns + Mango)

19.50 EUR
Ražotājs: BCL
Daudzums: 

(454g) BCL SPA Mandarin + Mango Dead Sea Salt Soak – Nāves jūras sāls vannai (Mandarīns + Mango).

Nāves jūras sāls ir visaugstākās kvalitātes sāls pasaulē! Izsmalcinātas sertificētas organiskās sastāvdaļas un eļļas tika sakombinētas, lai izveidotu spēcīgu, bet maigu detokss procedūru rokām, kājām un ķermenim.

Sastāvā: argāna eļļas no Marokas, vitamīna E, arnikas ziedu ekstrakta un piparmētras eļļas maisījums veido pirmo soli roku, kāju un ķermeņa kopšanas BCL SPA procedūrā. Mandarīna ekstrakts kalpo kā dabisks antiseptiķis, kas uzlabo ādas stāvokli un ādas šūnu atjaunošanās procesus, atklājot spilgtāku un jaunāku ādu. Mango augļa antioksidatīvas īpašības palīdz barot un aizsargāt ādu. Nesatur parabēnus.

Lietošana: Manikīra vannai: 2 ēdamkarotes sāls. Pedikīra vannai: 8 ēdamkarotes sāls. Ķermeņa vannai: 16 ēdamkarotes. Iemērcēt 5-10 min. Nosausināt ar dvieli.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика