Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Toning & Firming Body Gel – Ķermeņa gēls ādas tonusam un elastībai21EUR01060025Yellow Rose Toning & Firming Body Gel – Ķermeņa gēls ādas tonusam un elastībai Gēls ar atvēsinošu, atsvaidzinošu un nomierinošu efektu. Aktīvās sastāvdaļas stimulē dabīgā kolagēna un elastīna sintēzi, kas uzlabo ādas elastību, nostiprina audus un palielina ādas elastību. Gēls aktivizē šūnu metabolismu, nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina tūsku. 250ml 500ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) 1000ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) Iesakām: Pirms un pēc fitnesa nodarbībām! Krūšu formas nostiprināšanai! Grūtniecēm – striju profilaksei! Sastāvā: Liposomas ar сentellas ekstraktu, Mentols, Rīsu proteīns, Virdžīnijas burvju lazdas ekstrakts, Organiskais silanols, Algīnskābe, Alantoīns.yellow-rose-toning-firming-body-gel-kermena-gels-adas-tonusam-elastibai
0,000

Yellow Rose Toning & Firming Body Gel – Ķermeņa gēls ādas tonusam un elastībai

21.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Tilpums
Daudzums: 

Gēls ar atvēsinošu, atsvaidzinošu un nomierinošu efektu. Aktīvās sastāvdaļas stimulē dabīgā kolagēna un elastīna sintēzi, kas uzlabo ādas elastību, nostiprina audus un palielina ādas elastību. Gēls aktivizē šūnu metabolismu, nostiprina asinsvadu sieniņas un samazina tūsku.

  • 250ml
  • 500ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)
  • 1000ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)

Iesakām:

  • Pirms un pēc fitnesa nodarbībām!
  • Krūšu formas nostiprināšanai!
  • Grūtniecēm – striju profilaksei!

Sastāvā: Liposomas ar сentellas ekstraktu, Mentols, Rīsu proteīns, Virdžīnijas burvju lazdas ekstrakts, Organiskais silanols, Algīnskābe, Alantoīns.

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика