Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

BCL SPA Coconut & Bamboo Salt Scrub – Sāls skrubis ar kokosriekstu un bambusu21.5EUR59115BCL SPA Coconut & Bamboo Salt Scrub – Sāls skrubis ar kokosriekstu un bambusu (473ml) BCL SPA Coconut & Bamboo Salt Scrub – Sāls skrubis ar kokosriekstu un bambusu. Skrubis ar balto jūras sāli efektīvi atbrīvo no atmirušām ādas šūnām. Dziļi mitrinoša kokosrieksta eļļa un kolagēna sintēzes uzlabotājs bambusa ekstrakts dziļi mitrina un baro bojātu ādu. Ar vieglu, saldu un dabīgi svaigu kokosrieksta piena smaržu, šis skrubis pārnesīs tevi tropiskajās zemēs! Sastāvā: Organiskā kokosrieksta eļļa (ādas mīkstinātājs un mitrinātājs ar vitamīnu E un taukskābēm, kas palīdz mīkstināt ādu, uzturēt optimālo mitruma līmeni un aizsargā no sausuma), Organiskais bambuss (satur kvarcu, kas ir viens no kritiskajiem kolagēna komponentiem; ādas saistaudi sastāv no kolagēna; kad āda paliek bojāta, sāk veidoties grumbas; kvarcs palīdz atjaunot un reģenerēt kolagēna matriksu).bcl-spa-coconut-bamboo-salt-scrub-sals-skrubis-ar-kokosriekstu-un-bambusu
0,000

BCL SPA Coconut & Bamboo Salt Scrub – Sāls skrubis ar kokosriekstu un bambusu

21.50 EUR
Ražotājs: BCL
Daudzums: 

(473ml) BCL SPA Coconut & Bamboo Salt Scrub – Sāls skrubis ar kokosriekstu un bambusu.

Skrubis ar balto jūras sāli efektīvi atbrīvo no atmirušām ādas šūnām. Dziļi mitrinoša kokosrieksta eļļa un kolagēna sintēzes uzlabotājs bambusa ekstrakts dziļi mitrina un baro bojātu ādu. Ar vieglu, saldu un dabīgi svaigu kokosrieksta piena smaržu, šis skrubis pārnesīs tevi tropiskajās zemēs!

Sastāvā: Organiskā kokosrieksta eļļa (ādas mīkstinātājs un mitrinātājs ar vitamīnu E un taukskābēm, kas palīdz mīkstināt ādu, uzturēt optimālo mitruma līmeni un aizsargā no sausuma), Organiskais bambuss (satur kvarcu, kas ir viens no kritiskajiem kolagēna komponentiem; ādas saistaudi sastāv no kolagēna; kad āda paliek bojāta, sāk veidoties grumbas; kvarcs palīdz atjaunot un reģenerēt kolagēna matriksu).

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика