Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

BCL SPA Jasmine & Coconut Rice Scrub – Rīsu skrubis ar jasmīnu un kokosriekstu 21.5EUR59114BCL SPA Jasmine & Coconut Rice Scrub – Rīsu skrubis ar jasmīnu un kokosriekstu (474ml) BCL SPA Jasmine & Coconut Rice Scrub – Rīsu skrubis ar jasmīnu un kokosriekstu. Jasmīnam piemīt satriecošs no stresa atbrīvojošs aromāts, kas piemērots arī ļoti jutīgai ādai. Jasmīns palīdz atbrīvoties no rētām un strijām, kā arī, efektīvs sāpīgo tulznu nomierināšanai. Āda paliek mitrināta, mīksta, ar izsmalcinātu aromātu. Sastāvā: Organiskā kokosrieksta eļļa (ādas mīkstinātājs un mitrinātājs ar vitamīnu E un taukskābēm, kas palīdz mīkstināt ādu, uzturēt optimālo mitruma līmeni un aizsargā no sausuma), Organiskais jasmīns (neizraisa kairinājumu uz jutīgas ādas un satur antioksidantus, ar antiseptiskām īpašībām un dabīgām eļļām, kas mazina rētas un strijas un aizsargā no brīvajiem radikāliem.bcl-spa-jasmine-coconut-rice-scrub-risu-skrubis-ar-jasminu-un-kokosriekstu
0,000

BCL SPA Jasmine & Coconut Rice Scrub – Rīsu skrubis ar jasmīnu un kokosriekstu

21.50 EUR
Ražotājs: BCL
Daudzums: 

(474ml) BCL SPA Jasmine & Coconut Rice Scrub – Rīsu skrubis ar jasmīnu un kokosriekstu.

Jasmīnam piemīt satriecošs no stresa atbrīvojošs aromāts, kas piemērots arī ļoti jutīgai ādai. Jasmīns palīdz atbrīvoties no rētām un strijām, kā arī, efektīvs sāpīgo tulznu nomierināšanai. Āda paliek mitrināta, mīksta, ar izsmalcinātu aromātu.

Sastāvā: Organiskā kokosrieksta eļļa (ādas mīkstinātājs un mitrinātājs ar vitamīnu E un taukskābēm, kas palīdz mīkstināt ādu, uzturēt optimālo mitruma līmeni un aizsargā no sausuma), Organiskais jasmīns (neizraisa kairinājumu uz jutīgas ādas un satur antioksidantus, ar antiseptiskām īpašībām un dabīgām eļļām, kas mazina rētas un strijas un aizsargā no brīvajiem radikāliem.

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика