Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

BCL SPA Energizing Pink Grapefruit Sugar Scrub – Cukura skrubis rokām un kājām (Rozā greipfrūts)26.5EUR58012BCL SPA Energizing Pink Grapefruit Sugar Scrub – Cukura skrubis rokām un kājām (Rozā greipfrūts) (454g) BCL SPA Energizing Pink Grapefruit Sugar Scrub – Cukura skrubis rokām un kājām (Rozā greipfrūts). Atsvaidzinošs, uzmundrinošs, bagātināts ar Vitamīnu C, Greipfrūta ēterisko eļļu, atjauno un izgaismo ādu. Maigs bet bagātīgs skrubis satur dabīgo cukuru un sertificētās organiskās eļļas, kas mīkstina ādu un padara to starojošu. Satur sertificētās organiskās sastāvdaļas –  greipfrūta eļļa, argāna eļļa, olīvu eļļa, žožoba eļļa, brūno aļģu un citrona augļu ekstrakts, satur arī antioksidantus un vitamīnus. Lietojams uz rokām, kājām, ķermeņa. Profesionālā lietošana: maigi iemasēt samitrinātā ādā, līdz cukura kristāli un eļļas izkūst. Nomazgāt ar ūdeni un nosausināt ar dvieli. Mājas lietošana: lietot katru dienu, dušā vai vannā, vieglai eksfoliēšanai un dziļai mitrināšanai.spa-organics-pink-grapefruit-cukura-skrubis-rokam-un-kajam-roza-greipfruts
0,000

BCL SPA Energizing Pink Grapefruit Sugar Scrub – Cukura skrubis rokām un kājām (Rozā greipfrūts)

26.50 EUR
Ražotājs: BCL
Daudzums: 

(454g) BCL SPA Energizing Pink Grapefruit Sugar Scrub – Cukura skrubis rokām un kājām (Rozā greipfrūts).

Atsvaidzinošs, uzmundrinošs, bagātināts ar Vitamīnu C, Greipfrūta ēterisko eļļu, atjauno un izgaismo ādu. Maigs bet bagātīgs skrubis satur dabīgo cukuru un sertificētās organiskās eļļas, kas mīkstina ādu un padara to starojošu. Satur sertificētās organiskās sastāvdaļas –  greipfrūta eļļa, argāna eļļa, olīvu eļļa, žožoba eļļa, brūno aļģu un citrona augļu ekstrakts, satur arī antioksidantus un vitamīnus. Lietojams uz rokām, kājām, ķermeņa.

Profesionālā lietošana: maigi iemasēt samitrinātā ādā, līdz cukura kristāli un eļļas izkūst. Nomazgāt ar ūdeni un nosausināt ar dvieli.

Mājas lietošana: lietot katru dienu, dušā vai vannā, vieglai eksfoliēšanai un dziļai mitrināšanai.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика