Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Eye Contour Bio-Gel – Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm54EUR1080022Yellow Rose Eye Contour Bio-Gel – Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm. Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm. Dziļas iedarbības gēls ar aktīvajām sastāvdaļām, kas iepildītas Liposomās un Mikrosfērās. Samazina tumšos lokus, piepilda un izlīdzina grumbiņas, samazina tūsku.yellow-rose-eye-contour-bio-gel-pretgrumbu-mitrinoss-bio-gels-adai-ap-acim
10,001

Yellow Rose Eye Contour Bio-Gel – Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm

54.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

• 30ml

Yellow Rose Eye Contour Bio-Gel – Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm. Pretgrumbu, mitrinošs Bio-gēls ādai ap acīm. Dziļas iedarbības gēls ar aktīvajām sastāvdaļām, kas iepildītas Liposomās un Mikrosfērās. Samazina tumšos lokus, piepilda un izlīdzina grumbiņas, samazina tūsku.

Sastāvā: Silanols C mikrosfērās (anti-age iedarbība, uzlabo mikrocirkulāciju, samazina tūsku, nomierinoša iedarbība), Keramīdu un Sfingolipīdu mikstūra (atjauno ādas hidrolipīdo barjeru, dziļi mitrinoša iedarbība), Hialuronskābe mazmolekulārās HA (dziļi mitrina un piepilda grumbiņas), Vit E Liposomās un Vit E kapsulas (spēcīgs “long-lastig” antioksidants, anti-age iedarbība), Gliciretīnskābe Liposomās (ilgstoša nomierinoša, mīkstinoša un tonizējoša iedarbība), Kviešu proteīni (tonizē un spēcīgs liftinga efekts), Kliņģerītes ekstrakts (mīkstinoša, nomierinoša un mitrinoša iedarbība), Burkānu un Gurķu ekstrakts, b-Karotīns, d-Pantenols (pro-vit B5) un Alantoīns.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика