Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Hyaluronic Peel-off maska ar hialuronskābi un rožu ziedlapiņām0EUR01040172Yellow Rose Hyaluronic Peel-off maska ar hialuronskābi un rožu ziedlapiņām Plastificējoša maska ar zemas molekulārās masas hialuronskābi un rožu ziedlapiņām. Dziļa, ilglaicīgi mitrinoša iedarbība. Atsvaidzina ādu un atjauno tās mirdzumu un tvirtumu. 150g (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) 700g (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) Sastāvā: zemas molekulārās masas hialuronskābe, oligopeptīdi un ziedu ekstrakti, melnās tējas fermentējošs ekstrakts, rožu ziedlapiņas, niacinamīds vitamīns B3 un C, alantoīns. Lietošana: masku sajaukt 1:2 ar ūdeni un maisīt līdz iegūst krēmveidīgu konsistenci, uzklāt uz iepriekš attīrītas sejas (arī acīm un lūpām, ja klients piekrīt), kakla un dekoltē zonas. Ļaut iedarboties 20 min., noņemt vienā gabalā, kā plēvi.yellow-rose-hyaluronic-peel-off-maska-ar-hialuronskabi-un-rozu-ziedlapinam
0,000

Yellow Rose Hyaluronic Peel-off Mask – Plastificējoša maska ar hialuronskābi un rožu ziedlapiņām

0.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

Plastificējoša maska ar zemas molekulārās masas hialuronskābi un rožu ziedlapiņām. Dziļa, ilglaicīgi mitrinoša iedarbība. Atsvaidzina ādu un atjauno tās mirdzumu un tvirtumu.

  • 150g (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)
  • 700g (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)

Sastāvā: zemas molekulārās masas hialuronskābe, oligopeptīdi un ziedu ekstrakti, melnās tējas fermentējošs ekstrakts, rožu ziedlapiņas, niacinamīds vitamīns B3 un C, alantoīns.

Lietošana: masku sajaukt 1:2 ar ūdeni un maisīt līdz iegūst krēmveidīgu konsistenci, uzklāt uz iepriekš attīrītas sejas (arī acīm un lūpām, ja klients piekrīt), kakla un dekoltē zonas. Ļaut iedarboties 20 min., noņemt vienā gabalā, kā plēvi.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика