Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Hyaluronic Acid – Aktīvs mitrinošs serums bezinjekciju mezoterapijai0EUR01080311Yellow Rose Hyaluronic Acid – Aktīvs mitrinošs serums bezinjekciju mezoterapijai Bezinjekciju mezoterapijas serums ar hialuronskābi mitrināšanai un pretgrumbu iedarbībai. Hialuronskābe aiztur ūdeni starpšūnu telpās, uzturot optimālu mitruma līmeni epidermā, kā ārī, nostiprina un padara ādu guldāku. 7ml / Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-Roller, Dermo-Pen, Elektroporācija u.c.). Rezultāts bez injekcijām. Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem). Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam. Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei. Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen. Sastāvs: hialuronskābe (augst- un zemmolekulārā), elastīns, polisaharīdi, trehaloze, betaīns, alantoīns, pantenols. Vecuma ierobežojums: 30+yellow-rose-hyaluronic-acid-aktivs-serums-bez-injekciju-mezoterapijai
0,000

Yellow Rose Hyaluronic Acid – Aktīvs mitrinošs serums bezinjekciju mezoterapijai

0.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

Bezinjekciju mezoterapijas serums ar hialuronskābi mitrināšanai un pretgrumbu iedarbībai. Hialuronskābe aiztur ūdeni starpšūnu telpās, uzturot optimālu mitruma līmeni epidermā, kā ārī, nostiprina un padara ādu guldāku.

  • 7ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)
  • Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-Roller, Dermo-Pen, Elektroporācija u.c.).

  • Rezultāts bez injekcijām.
  • Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem).
  • Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam.
  • Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei.
  • Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen.

Sastāvs: hialuronskābe (augst- un zemmolekulārā), elastīns, polisaharīdi, trehaloze, betaīns, alantoīns, pantenols.

Vecuma ierobežojums: 30+

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика