Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Vitamin C – Aktīvs vitamīnu serums bezinjekciju mezoterapijai0EUR01080261Yellow Rose Vitamin C – Aktīvs vitamīnu serums bezinjekciju mezoterapijai Profesionāls serums ar augstu Vitamīna C koncentrāciju, antioksidantiem un balinošu darbību. Antioksidants, ādas toņa atsvaidzināšana un tonizēšana. 7ml / Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-Roller, Dermo-Pen, Elektroporācija u.c.). Rezultāts bez injekcijām. Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem). Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam. Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei. Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen. Sastāvs: vitamīns C (viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, kas iesaistīts dabīgā kolagēna ražošanas procesā, piemīt tirozināzi inhibējoša darbība, rezultātā – tiek samazināta melanīna producēšana), lielmolekulāra hialuronskābe, elastīns, mitrinošs polisaharīds, alantoīns, pantenols, tregaloze un betaīns. Vecuma ierobežojums: 25+yellow-rose-vitamin-c-aktivs-serums-bez-injekciju-mezoterapijai
0,000

Yellow Rose Vitamin C – Aktīvs vitamīnu serums bezinjekciju mezoterapijai

0.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

Bezinjekciju mezoterapijas serums ar augstu vitamīna C koncentrāciju, antioksidantiem un balinošu darbību. Antioksidants, ādas toņa atsvaidzināšana un tonizēšana.

  • 7ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)
  • Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-Roller, Dermo-Pen, Elektroporācija u.c.).

  • Rezultāts bez injekcijām.
  • Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem).
  • Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam.
  • Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei.
  • Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen.

Sastāvs: vitamīns C (viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, kas iesaistīts dabīgā kolagēna ražošanas procesā, piemīt tirozināzi inhibējoša darbība, rezultātā – tiek samazināta melanīna producēšana), lielmolekulāra hialuronskābe, elastīns, mitrinošs polisaharīds, alantoīns, pantenols, tregaloze un betaīns.

Vecuma ierobežojums: 25+

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика