Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Skin Tech Peel2Glow "Purifyer & Skin Bloom" – Pīlings ampulās mājas lietošanai8EURPE-00045Skin Tech Peel2Glow "Purifyer & Skin Bloom" – Pīlings ampulās mājas lietošanai Purifyer & Skin Bloom (1 procedūra = 2 ampulas). 1. solis: Purifyer Peel – pīlings ar augļskābēm (AHA), maigi eksfoliē raga slāni, mazina smalkās grumbiņas un uzlabo ādas stāvokli. 2. solis: Skin Bloom Glow – spēcīgs antioksidants un mitrinošs kokteilis, kas sniedz tūlītēju atsvaidzinošu efektu un padara ādu ve­selīgāku, izgaismotu un starojošu. AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS: glycolic, mandelic, maleic acids, vitamins A, C, E. LEITOŠANA: Ar ampulu atveramo (komplektā) noplēst PEEL ampulas galviņu. Uzlikt pipeti (komplektā) līdz norādītās līnijas. Uzpilināt PEEL ampulas saturu uz pirkstiem. Viegli iemasēt sejas, kakla un dekoltē ādā. Atstāt uz 2-3 minūtēm un nomazgāt ar ūdeni. Ar ampulu atveramo noplēst GLOW ampulas galviņu. Uzlikt pipeti uz ampulas līdz norādītās līnijas. Uzpilināt GLOW ampulas saturu uz pirkstiem. Viegli iemasēt sejas, kakla un dekoltē ādā.skin-tech-peel2glow-purifyer-skin-bloom-pilings-ampulas-majas-lietosanai
0,000

Skin Tech Peel2Glow "Purifyer & Skin Bloom" – Pīlings ampulās mājas lietošanai

8.00 EUR
Ražotājs: Skin Tech
Daudzums: 

Drošs Purifyer & Skin Bloom pīlings mājas lietošanai izlīdzina ādas toni un tekstūru, piešķirot mirdzumu, cīnās ar pigmentāciju. (1 procedūra = 2 ampulas).

1. ampula "Peel": pīlings ar augļskābēm (AHA), maigi eksfoliē raga slāni, mazina smalkās grumbiņas un uzlabo ādas stāvokli.

2. ampula "Purifyer & Skin Bloom": spēcīgs antioksidants un mitrinošs kokteilis, kas sniedz tūlītēju atsvaidzinošu efektu un padara ādu ve­selīgāku, izgaismotu un starojošu.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS: glycolic, mandelic, maleic acids, vitamins A, C, E.

LEITOŠANA:

  • Ar ampulu atveramo (komplektā) noplēst Peel ampulas galviņu. Uzlikt pipeti (komplektā) līdz norādītās līnijas.
  • Uzpilināt Peel ampulas saturu uz pirkstiem. Viegli iemasēt sejas, kakla un dekoltē ādā.
  • Atstāt uz 2-3 minūtēm un nomazgāt ar ūdeni.
  • Ar ampulu atveramo noplēst Purifyer & Skin Bloom ampulas galviņu. Uzlikt pipeti uz ampulas līdz norādītās līnijas.
  • Uzpilināt Purifyer & Skin Bloom ampulas saturu uz pirkstiem. Viegli iemasēt sejas, kakla un dekoltē ādā.

lietošana

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика