Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Glam Lashes Adhesive Extra Strong – skropstu līme25.5EURLES5Glam Lashes Adhesive Extra Strong – skropstu līme 5ml / 10ml Adhesive Extra Strong – skropstu līme. glam-lashes-adhesive-extra-strong-skropstu-lime
0,000
Glam Lashes Adhesive Extra Strong – skropstu līme25.5EURLES5Glam Lashes Adhesive Extra Strong – skropstu līme 5ml / 10ml Adhesive Extra Strong – skropstu līme. glam-lashes-adhesive-extra-strong-skropstu-lime
0,000
Glam Lashes Adhesive Remover – līmes noņēmējs18EURREHL10Glam Lashes Adhesive Remover – līmes noņēmējs 10ml Adhesive Remover – līmes noņēmējs.glam-lashes-adhesive-remover-limes-nonemejs
0,000
Glam Lashes Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes (10 gab.)8.55EURGPBCLF1Glam Lashes Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes (10 gab.) Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes, 10 gab.glam-lashes-anti-wrinkle-gel-patches-acu-gel-plaksnites-10-gb
0,000
Glam Lashes Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes (2 gab.)1.7EURGPBCLF3Glam Lashes Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes (2 gab.) Anti-Wrinkle Gel Patches – acu gēl-plāksnītes, 2 gab.glam-lashes-anti-wrinkle-gel-patches-acu-gel-plaksnites-2-gab
0,000
Glam Lashes Ellipse C-CURL (0.20x9/10/11) skropstas25EURW0209CGlam Lashes Ellipse C-CURL (0.20x9/10/11) skropstas Dažādu izmēru skropstas Ellipse C-CURL (0.20x9/10/11).glam-lashes-ellipse-c-curl-0-20x9-10-11-skropstas
0,000
Glam Lashes Ellipse MIX C-CURL (0.15x8/9/10/11/12/13) skropstas25EURE015MIXCGlam Lashes Ellipse MIX C-CURL (0.15x8/9/10/11/12/13) skropstas Dažādu izmēru skropstas Ellipse MIX C-CURL (0.15x8/9/10/11/12/13)glam-lashes-ellipse-mix-c-curl-0-15x8-9-10-11-12-13-skropstas
0,000
Glam Lashes Ellipse MIX C-CURL (20x8/9/10/11/12/13) skropstas25EURE020MIXCGlam Lashes Ellipse MIX C-CURL (20x8/9/10/11/12/13) skropstas Dažādu izmēru skropstas Ellipse MIX C-CURL (20x8/9/10/11/12/13).glam-lashes-ellipse-mix-c-curl-20x8-9-10-11-12-13-skropstas
0,000
Glam Lashes Eye Make Up Remover – Acu kosmētikas noņēmējs12EURSME2Glam Lashes Eye Make Up Remover – Acu kosmētikas noņēmējsglam-lashes-eye-make-up-remover-acu-kosmetikas-nonemejs
0,000
Glam Lashes Eyelash strips – Skropstas manekēnam3.7EURKRO1Glam Lashes Eyelash strips – Skropstas manekēnamglam-lashes-eyelash-strips-skropstas-manekenam
0,000
Glam Lashes Eylashes Comb – Skropstu birstītes (10gab.)7.8EURRHA1Glam Lashes Eylashes Comb – Skropstu birstītes (10gab.)glam-lashes-eylashes-comb-skropstu-birstites-10gab
0,000
Glam Lashes Eylashes holder – Silikona paliktnis skropstām6.4EURRABC1Glam Lashes Eylashes holder – Silikona paliktnis skropstāmglam-lashes-eylashes-holder-silikona-paliktnis-skropstam
0,000
Glam Lashes Glue holder – Nefrīta paliktnis skropstu līmei6.4EURLAHL1Glam Lashes Glue holder – Nefrīta paliktnis skropstu līmeiglam-lashes-glue-holder-nefrita-paliktnis-skropstu-limei
0,000
Glam Lashes Mechanical Air Blower – Mehāniskais ventilātors7.8EURKPBC1Glam Lashes Mechanical Air Blower – Mehāniskais ventilātorsglam-lashes-mechanical-air-blower-mehaniskais-ventilators
0,000
Glam Lashes Microfiber Brushes – Mikrošķiedru kociņi (100gab.)11EURMKH1Glam Lashes Microfiber Brushes – Mikrošķiedru kociņi (100gab.)glam-lashes-microfiber-brushes-mikroskiedru-kocini-100gab
0,000
Glam Lashes Pre-Treatment – Attaukotājs (5ml)22EURPRHL5Glam Lashes Pre-Treatment – Attaukotājs (5ml)glam-lashes-pre-treatment-attaukotajs-5ml
0,000
Glam Lashes Tape (narrow) – Lenta (šaura)6.4EURTOR1Glam Lashes Tape (narrow) – Lenta (šaura)glam-lashes-tape-narrow-lenta-saura
0,000
Glam Lashes Tweezers box – Kaste pincetēm14.2EURPKARPGlam Lashes Tweezers box – Kaste pincetēmglam-lashes-tweezers-box-kaste-pincetem
0,000
Glam Lashes Tweezers – Ieliekta pincete7.8EURPHL316Glam Lashes Tweezers – Ieliekta pinceteglam-lashes-tweezers-ieliekta-pincete
0,000
Glam Lashes Tweezers – Taisna pincete7.8EURPHL321-1Glam Lashes Tweezers – Taisna pinceteglam-lashes-tweezers-taisna-pincete
0,000
Glam Lashes Tweezers – Y-veida pincete7.8EURPHL317Glam Lashes Tweezers – Y-veida pinceteglam-lashes-tweezers-y-veida-pincete
0,000
Glam Lashes Eylashes Drying Ventilator – Ventilātors11EURKVR1Glam Lashes Eylashes Drying Ventilator – Ventilātors Eylashes Drying Ventilator – ventilātors skropstu žāvēšanai.glam-lashes-eylashes-drying-ventilator-ventilators
0,000
CLD Bond Breaker – Līmes noņēmējs13.5EUR863542CLD Bond Breaker – Līmes noņēmējs Līdzeklis drošai un efektīgai skropstu līmes noņemšanai.cld-bond-breaker-limes-nonemejs
0,000
CLD Gel Pads with AHA – Zemacu plāksnītes ar AHA (2gab.)2.8EUR863501CLD Gel Pads with AHA – Zemacu plāksnītes ar AHA (2gab.) Gēla plāksnītes zemacu zonai baro un atslābina zemacu zonu skropstu pieaudzēšanas procedūras laikā. Satur kolagēnu un glicerīnu ādas mitrināšanai un asins cirkulācijas uzlabošanai.cld-gel-pads-with-aha-zemacu-plaksnites-ar-aha-2gab
0,000
(5ml) CLD Black Pearl Adhesive – Melna skropstu līme #86378524.9EUR863785(5ml) CLD Black Pearl Adhesive – Melna skropstu līme #863785cld-black-pearl-adhesive-melna-skropstu-lime
0,000
CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #86353218EUR863532CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #863532cld-mascara-brush-classic-black-uzacu-un-skropstu-birstites-50-gab
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/9mm)27EUR863674CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/9mm)cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-c-izliekumu-0-20mm-9mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/10mm) 27EUR863675CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/10mm) cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-c-izliekumu-0-20mm-10mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/12mm) 27EUR863677CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/12mm) cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-c-izliekumu-0-20mm-12mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm)27EUR863656CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm)cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-b-izliekumu-mix-0-15mm-8-14mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)27EUR863664CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-b-izliekumu-mix-0-20mm-8-14mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm) 27EUR863672CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm) cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-c-izliekumu-mix-0-15mm-8-14mm
0,000
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)27EUR863680CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)cld-cashmire-lashes-kasmira-skropstas-ar-c-izliekumu-mix-0-20mm-8-14mm
0,000

Skropstu pieaudzēšana

Glam Lashes – viss skropstu pieaudzēšanai. Skropstu līmes, līmes noņēmēji, acu plāksnītes, skropstas, birstītes, ventilātori, attaukotāji, pincetes un daudz kas cits.

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu, MIX

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,20mm/8-14mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX (0,15mm/8-14mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar B izliekumu, MIX

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/12mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/10mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu (0,20mm/9mm)

CLD Cashmire Lashes – Kašmira skropstas ar C izliekumu

Ražotājs: CLD
27.00 EUR
CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.)

CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu

Ražotājs: CLD
18.00 EUR
CLD Black Pearl Adhesive – Melna skropstu līme

(5ml) CLD Black Pearl Adhesive – Melna skropstu līme

Ražotājs: CLD
24.90 EUR
CLD Gel Pads with AHA – Zemacu plāksnītes ar AHA (2gab.)

CLD Gel Pads with AHA – Zemacu plāksnītes ar AHA (2gab.)

Ražotājs: CLD
2.80 EUR
CLD Bond Breaker – Līmes noņēmējs

CLD Bond Breaker – Līmes noņēmējs (10ml) #863542 Līdzeklis

Ražotājs: CLD
13.50 EUR
Glam Lashes Eylashes Drying Ventilator – Ventilātors

Eylashes Drying Ventilator – ventilātors skropstu

Ražotājs: Glam Lashes
11.00 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика