Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Harmony Priekšauts21.34EUR1100Harmony Priekšauts
0,000
Credo Knaibles nagiem (58 mm)3.7EUR05628Credo Knaibles nagiem (58 mm)credo-knaibles-nagiem-58mm
0,000
Credo Knaibles nagiem (82 mm)4.9EUR09628knaibles-nagiem-82mm
0,000
Credo Tweezers Lopsided – Pincete "3" (slīpā)2.8EUR06524Credo Tweezers Lopsided – Pincete "3" (slīpā)credo-tweezers-lopsided-pincete-3-slipa
0,000
Credo Tweezers Pointed – Pincete "3" (spicā)2.8EUR06724Credo Tweezers Pointed – Pincete "3" (spicā)credo-tweezers-pointed-pincete-3-spica
0,000
Credo Ienadžu standziņas (10 cm)15EUR16324Credo Ienadžu standziņas (10 cm)ienadzu-standzinas-10cm
0,000
Credo Nagu standziņas (12 cm)15EUR05824Credo Nagu standziņas (12 cm)credo-nagu-standzinas-12-cm
0,000
Credo Top Inox – Profesionālās ienadžu šķērītes20.7EUR15724Credo Top Inox – Profesionālās ienadžu šķērītescredo-top-inox-ienadzu-skerites
0,000
Credo Profesionālās ienadžu šķērītes (augsta kval.)13.5EUR05324Credo Profesionālās ienadžu šķērītes (augsta kval.)ienadzu-skerites-augsta-kval
0,000
Credo Ienadžu šķērītes (standarta kval.)10.5EUR15424Credo Ienadžu šķērītes (standarta kval.)ienadzu-skerites-standarta-kval
0,000
Credo Nagu šķērītes (standarta kvalit.)10.5EUR15224Credo Nagu šķērītes (standarta kvalit.)nagu-skerites-standarta-kvalit
0,000
Credo Profesionālās Nagu šķērītes (augsta kvalit.)12.1EUR05224Credo Profesionālās Nagu šķērītes (augsta kvalit.)credo-profesionalas-nagu-skerites-augsta-kvalit
0,000
Credo Žiletes Nr.1 (dzelt.)2.8EUR02513Credo Žiletes Nr.1 (dzelt.)credo-ziletes-nr-1-dzelt
0,000
Credo Profesionālās ienadžu standziņas (9 cm)25EUR05931Credo Profesionālās ienadžu standziņas (9 cm)credo-profesionalas-ienadzu-standzinas-9-cm
0,000
Staleks Spicais Ekskavators pedikīra, divpusējs #LV-047.5LV-04Staleks Spicais Ekskavators pedikīra, divpusējs #LV-04staleks-spicais-ekskavators-pedikira-divpusejs-lv-04
0,000
Staleks Ekskavators pedikīra, divpusējs #LV-057.5LV-05Staleks Ekskavators pedikīra, divpusējs #LV-05staleks-ekskavators-pedikira-divpusejs-lv-05
0,000
Staleks pedu vīle koka #TD-026.5EURTD-02Staleks pedu vīle koka #TD-02 ieliekta pēdu vīle ērtākai lietošanaistaleks-pedu-vile-koka-td-02
0,000
Staleks Prof.Standziņas, 5mm #KM-1015.5EURKM-10Staleks Prof.Standziņas, 5mm #KM-10staleks-prof-standzinas-5mm-km-10
0,000
Staleks Prof.Standziņas, 3mm #KE-0115.5EURKE-01Staleks Prof.Standziņas, 3mm #KE-01staleks-prof-standzinas-3mm-ke-01
0,000
Staleks Prof.Standziņas II, 5mm #KE-0215.5EURKE-02Staleks Prof.Standziņas II, 5mm #KE-02staleks-prof-standzinas-ii-5mm-ke-02
0,000
Staleks Ienadžu šķērītes #N-019.5EURN-01Staleks Ienadžu šķērītes #N-01staleks-ienadzu-skerites-n-01
0,000
Credo Tweezers Bent – Pincete "3" (ieliekta)2.8EUR06824Credo Tweezers Bent – Pincete "3" (ieliekta)credo-tweezers-bent-pincete-3-ieliekta
0,000
Harmony Cuticle Pusher & Nail Prep Tabs - kutikulas bīdītājs74098Harmony Cuticle Pusher & Nail Prep Tabs - kutikulas bīdītājsharmony-cuticle-pusher-nail-prep-tabs-kutikulas-biditajs
0,000
Credo Ceramic Callus Rasp – Keramiskā papēžu rīve13.5EUR03924Credo Ceramic Callus Rasp – Keramiskā papēžu rīvecredo-ceramic-callus-rasp-keramiska-papezu-rive
0,000
Credo Corn Cutter – Papēžu grieznis6.4EUR04524Credo Corn Cutter – Papēžu griezniscredo-corn-cutter-papezu-grieznis
0,000
Credo Corn Cutter Sterilisable – Profesionālais sterilizējams papēža grieznis17.9EUR09217Credo Corn Cutter Sterilisable – Profesionālais sterilizējams papēža griezniscredo-corn-cutter-sterilisable-sterilizejams-papeza-grieznis
0,000
Credo Tweezers Straight – Profesionālā pincete 9,5 cm (taisna)7.2EUR19624Credo Tweezers Straight – Profesionālā pincete 9,5 cm (taisna)credo-tweezers-9-5-cm-straight-pincete-taisna
0,000
Credo Cuticle Nipper Stainess Steel – Nerūsējošā tērauda ienadžu standziņas (10 cm)45EUR05924Credo Cuticle Nipper Stainess Steel – Nerūsējošā tērauda ienadžu standziņas (10 cm)credo-cuticle-nipper-10-cm-stainess-steel-nerusejosa-terauda-ienadzu-standzinas
0,000
Credo Nail Nipper Stainless Steel – Profesionālās nerūsējošā tērauda standziņas (14 cm)55EUR16424Credo Nail Nipper Stainless Steel – Profesionālās nerūsējošā tērauda standziņas (14 cm)credo-nail-nipper-14-cm-stainless-steel-nerusejosa-terauda-standzinas
0,000
Credo Corn Cutter Blades For Professionals – Profesionālās Žiletes Nr.1 (pelēkās)2.9EUR02413Credo Corn Cutter Blades For Professionals – Profesionālās Žiletes Nr.1 (pelēkās)credo-corn-cutter-blades-for-professionals-profesionalas-ziletes-nr-1-pelekas
0,000
Nl Cuticule Pusher - naga plātnes sagatavošanas insturments9.8EURRC 526Nl Cuticule Pusher - naga plātnes sagatavošanas insturments Metāla instruments naga plātnes sagatavošanai pirms gēla nagu pieaudzēšanas un pirms Gelish Uv lakas uzklāšanas.nl-cuticule-pusher-naga-platnes-sagatavosanas-insturments
0,000
NL Cuticle Pusher - instruments klasiskajam manikīram7.9EURBealeNL Cuticle Pusher - instruments klasiskajam manikīram Metāla instruments klasiskā manikīra veikšanai.nl-cuticle-pusher-instruments-klasiskajam-manikiram
0,000

Instrumenti

Instrumenti no Vācijas ražotāja ''Credo'', no Ukrainas ''Stalek''. Standziņas, knaiblītes, šķērītes, pušeri, ekskavatori, pēdu rīves, vīlītes, griežņi,žiletes. Viss manikīram un pedikīram.

NL Cuticle Pusher - instruments klasiskajam manikīram

NL Cuticle Pusher -  instruments klasiskajam

7.90 EUR
9.80 EUR
Ražotājs: Harmony
21.34 EUR
Credo Knaibles nagiem (58 mm)

Credo Knaibles nagiem (58

Ražotājs: Credo
3.70 EUR
Credo Knaibles nagiem (82 mm)

Credo Knaibles nagiem (82

Ražotājs: Credo
4.90 EUR
Credo Tweezers Lopsided – Pincete "3" (slīpā)

Credo Tweezers Lopsided – Pincete "3"

Ražotājs: Credo
2.80 EUR
Credo Tweezers Pointed – Pincete "3" (spicā)

Credo Tweezers Pointed – Pincete "3"

Ražotājs: Credo
2.80 EUR
Credo Ienadžu standziņas (10 cm)

Credo Ienadžu standziņas (10

Ražotājs: Credo
15.00 EUR
Credo Nagu standziņas (12 cm)

Credo Nagu standziņas (12

Ražotājs: Credo
15.00 EUR
Credo Top Inox – Profesionālās ienadžu šķērītes

Credo Top Inox – Profesionālās ienadžu

Ražotājs: Credo
20.70 EUR
Credo Profesionālās ienadžu šķērītes (augsta kval.)

Credo Profesionālās ienadžu šķērītes (augsta

Ražotājs: Credo
13.50 EUR
Credo Ienadžu šķērītes (standarta kval.)

Credo Ienadžu šķērītes (standarta

Ražotājs: Credo
10.50 EUR
Copyright www.maxx-marketing.net

Яндекс.Метрика