Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Bodyohraphy Small Angle Liner Brush – Slīpā lainera ota9EURBD-B-1016Bodyohraphy Small Angle Liner Brush – Slīpā lainera ota Bodyohraphy Small Angle Liner Brush – SLīpā lainera ota. Neilona, mākslīgā taklona leņķveida lainera ota.bodyohraphy-small-angle-liner-brush-slipa-lainera-ota
0,000
Bodyography Blending Brush – Acu ēnu ota9EURBD-B-1013Bodyography Blending Brush – Acu ēnu otabodyography-blending-brush-acu-enu-ota
0,000
Bodyography Brow Brush – Uzacu ota ar birstīti13EURB-1010Bodyography Brow Brush – Uzacu ota ar birstīti Sintētiskā ota uzacīm.bodyography-brow-brush-uzacu-ota-ar-birstiti
0,000
Bodyography Blush Brush – Ota vaigu sārtumam12EURBD-B-1000Bodyography Blush Brush – Ota vaigu sārtumam Bodyography Blush Brush – Ota vaigu sārtumam. Kazas saru ota.bodyography-blush-brush-ota-vaigu-sartumam
0,000
Bodyography Buffing Brush – Ota tonālām krēmam15EURB-1023Bodyography Buffing Brush – Ota tonālām krēmambodyography-buffing-brush-ota-tonalam-kremam
0,000
Bodyography Concealer Brush – Konsīlera ota8EURBD-B-1002Bodyography Concealer Brush – Konsīlera ota Bodyography Concealer Brush – Konsīlera ota. Neilona, mākslīgā taklona ota.bodyography-concealer-brush-konsilera-ota
0,000
Bodyohraphy Contour Brush – Ota konturēšanai15EURBD-B-1022Bodyohraphy Contour Brush – Ota konturēšanai Bodyohraphy Contour Brush – Ota konturēšanai. Sintētiska konusveida ota. bodyohraphy-contour-brush-ota-konturesanai
0,000
Bodyography Dome Smudge Brush – Ota acu ēnu iztušēšanai14EURBD-B-1015Bodyography Dome Smudge Brush – Ota acu ēnu iztušēšanai Bodyography Dome Smudge Brush – Ota acu ēnu iztušēšanai. Sebuļa sari.bodyography-dome-smudge-brush-ota-acu-enu-iztusesanai
0,000
Bodyography Eye Shadow Brush – Acu ēnu ota8EURBD-B-1014Bodyography Eye Shadow Brush – Acu ēnu ota Bodyography Eye Shadow Brush – Acu ēnu ota. Talkona sari.bodyography-eye-shadow-brush-acu-enu-ota
0,000
Bodyography Fundation Brush – Ota šķidro produktu uzklāšanai22EURBD-B-1007Bodyography Fundation Brush – Ota šķidro produktu uzklāšanai Bodyography Fundation Brush – Ota šķidro produktu uzklāšanai. Neilona, mākslīgā taklona ota.bodyography-fundation-brush-ota-skidro-produktu-uzklasanai
0,000
Bodyography Lip Brush – Ota lūpām9EURBD-B-1008Bodyography Lip Brush – Ota lūpām Bodyography Lip Brush – Ota lūpām. Neilona, mākslīgā taklona ota.bodyography-lip-brush-ota-lupam
0,000
Bodyography Powder Brush – Ota pūderam22EURBD-B-1009Bodyography Powder Brush – Ota pūderam Bodyography Powder Brush – Ota pūderam. Kazas saru ota.bodyography-powder-brush-ota-puderam
0,000
Bodyography Small Liner Brush – Mazā lainera ota9EURBD-B-1017Bodyography Small Liner Brush – Mazā lainera ota Bodyography Small Liner Brush – Mazā lainera ota. Sebulis.bodyography-small-liner-brush-maza-lainera-ota
0,000
Bodyography Stippling Brush – Ota visu veidu tonālajiem līdzekļiem15EURBD-B-1012Bodyography Stippling Brush – Ota visu veidu tonālajiem līdzekļiembodyography-stippling-brush-ota-visu-veidu-tonalajiem-lidzekliem
0,000

Otas

Otas profesionālai lietošanai ar augstas kvalitātes dabīgiem vai sintētiskiem matiņiem no Bodyography.

Bodyohraphy Small Angle Liner Brush – Slīpā lainera ota

Bodyohraphy Small Angle Liner Brush – Slīpā lainera

Ražotājs: Bodyography
9.00 EUR
Bodyography Blending Brush – Acu ēnu ota

Bodyography Blending Brush – Acu ēnu ota. Kazas saru

Ražotājs: Bodyography
9.00 EUR
Bodyography Brow Brush – Uzacu ota ar birstīti

Bodyography Brow Brush – Uzacu ota ar birstīti. Sintētiskā

Ražotājs: Bodyography
13.00 EUR
Bodyography Blush Brush – Ota vaigu sārtumam

Bodyography Blush Brush – Ota vaigu sārtumam. Kazas saru

Ražotājs: Bodyography
12.00 EUR
Bodyography Buffing Brush – Ota tonālām krēmam

Bodyography Buffing Brush – Ota tonālām krēmam. No

Ražotājs: Bodyography
15.00 EUR
Bodyography Concealer Brush – Konsīlera ota

Bodyography Concealer Brush – Konsīlera ota. Neilona

Ražotājs: Bodyography
8.00 EUR
Bodyohraphy Contour Brush – Ota konturēšanai

Bodyohraphy Contour Brush – Ota konturēšanai. Sintētiska

Ražotājs: Bodyography
15.00 EUR
Bodyography Dome Smudge Brush – Ota acu ēnu iztušēšanai

Bodyography Dome Smudge Brush – Ota acu ēnu

Ražotājs: Bodyography
14.00 EUR
Bodyography Eye Shadow Brush – Acu ēnu ota

Bodyography Eye Shadow Brush – Acu ēnu ota. Talkona

Ražotājs: Bodyography
8.00 EUR
Bodyography Fundation Brush – Ota šķidro produktu uzklāšanai

Bodyography Fundation Brush – Ota šķidro produktu

Ražotājs: Bodyography
22.00 EUR
Bodyography Lip Brush – Ota lūpām

Bodyography Lip Brush – Ota lūpām. Neilona, mākslīgā

Ražotājs: Bodyography
9.00 EUR
Bodyography Powder Brush – Ota pūderam

Bodyography Powder Brush – Ota pūderam. Kazas saru

Ražotājs: Bodyography
22.00 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика