Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridži4.8EUR41633Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-original-wax-refill-originala-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)4.8EUR41233Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)clean-easy-sensitive-wax-refill-skidra-vaska-kartridzi-jutigai-adai
0,000
Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridži8.5EUR47344Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-pomegranate-wax-refill-granatabola-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridži8.5EUR47342Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-chocolate-wax-refill-sokolades-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridži8.5EUR47352Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-tea-tree-wax-refill-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Salon Classics Aloe Vera Wax – Vasks patronās "Aloe Vera"1.9EUR800198Salon Classics Aloe Vera Wax – Vasks patronās "Aloe Vera"salon-classics-aloe-vera-wax-vasks-patronas-aloe-vera
0,000
Salon Classics Crystal Wax Aqua Marine – Vasks patronās "Aqua Marine"3EUR800191Salon Classics Crystal Wax Aqua Marine – Vasks patronās "Aqua Marine"salon-classics-crystal-wax-aqua-marine-vasks-patronas-aqua-marine
0,000
Salon Classics Natural Wax – Vasks patronās "Natural"1.9EUR800197Salon Classics Natural Wax – Vasks patronās "Natural"salon-classics-natural-wax-vasks-patronas-natural
0,000

Šķidrie vaski kārtridžos

Šķidrie vaski kārtridžos.Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Salon Classics Natural Wax – Vasks patronās "Natural"

(100ml) Salon Classics Natural Wax – Vasks patronās

Ražotājs: Salon Classics
1.90 EUR
Salon Classics Crystal Wax Aqua Marine – Vasks patronās "Aqua Marine"

(100ml) Salon Classics Crystal Wax Aqua Marine – Vasks

Ražotājs: Salon Classics
3.00 EUR
Salon Classics Aloe Vera Wax – Vasks patronās "Aloe Vera"

(100ml) Salon Classics Aloe Vera Wax – Vasks patronās "Aloe

Ražotājs: Salon Classics
1.90 EUR
Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridži

(3x12g / 3x34g / 3x80g / 12x80g) Original Wax Refill –

Ražotājs: Clean & Easy
4.80 EUR
Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)

(3x12g / 3x34g / 3x80g / 12x80g) Sensitive Wax Refill

Ražotājs: Clean & Easy
4.80 EUR
Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика