Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridži4.8EURN41633Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-original-wax-refill-originala-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)4.8EURN41233Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)clean-easy-sensitive-wax-refill-skidra-vaska-kartridzi-jutigai-adai
0,000
Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridži8.5EURN47344Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-pomegranate-wax-refill-granatabola-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridži8.5EURN47342Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-chocolate-wax-refill-sokolades-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Soy Wax Refill – Sojas šķidrā vaska kārtrridži3.75EURN47327Clean+Easy Soy Wax Refill – Sojas šķidrā vaska kārtrridžiclean-easy-soy-wax-refill-sojas-skidra-vaska-kartrridzi
0,000
Clean+Easy E vitamin Wax Refill – Vitamīna E šķidrā vaska kārtridži13.5EURN47350Clean+Easy E vitamin Wax Refill – Vitamīna E šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-e-vitamin-wax-refill-vitamina-e-skidra-vaska-kartridzi
0,000
Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridži8.5EUR47352Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridžiclean-easy-tea-tree-wax-refill-skidra-vaska-kartridzi
0,000

Šķidrie Vaski Kārtridžos

Šķidrie vaski kārtridžos.Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Clean+Easy Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Tea Tree Wax Refill – Tējas koka šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Clean+Easy Original Wax Refill – Oriģinālā šķidrā vaska kārtridži

(3x12g / 3x34g / 3x80g / 12x80g) Original Wax Refill –

Ražotājs: Clean & Easy
4.80 EUR
Clean+Easy Sensitive Wax Refill – Šķidrā vaska kārtridži (jutīgai ādai)

(3x12g / 3x34g / 3x80g / 12x80g) Sensitive Wax Refill

Ražotājs: Clean & Easy
4.80 EUR
Clean+Easy Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Pomegranate Wax Refill – Granātābola šķidrā

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Clean+Easy Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska kārtridži

(3x80g) Chocolate Wax Refill – Šokolādes šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
8.50 EUR
Clean+Easy Soy Wax Refill – Sojas šķidrā vaska kārtrridži

(3x80g) Soy Wax Refill – Sojas šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
3.75 EUR
Clean+Easy E vitamin Wax Refill – Vitamīna E šķidrā vaska kārtridži

(6x80g) Vitamin E Wax Refill – Vitamīna E šķidrā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
13.50 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика