Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Combinal Skin Protection Cream - acu aizsargkrēms6.4EURCombinal_acu_aizsargkr__msCombinal Skin Protection Cream - acu aizsargkrēms, sargā no krāsas, mitrina.combinal-skin-protection-cream-acu-aizsargkrems
0,000
Combinal Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītes4.13EURCombinal_Pads__Protective_SheetsCombinal Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītescombinal-pads-protective-sheets-acu-aizsargplaksnites
0,000
Combinal Colour Brush - otiņa skropstu un uzacu krāsošanai2.7EUR2080Combinal Colour Brush - otiņa skropstu un uzacu krāsošanaicombinal-colour-brush-otina-skropstu-un-uzacu-krasosanai
0,000
Combinal Glass Dappen/Mixing Jar - trauciņš krāsas jaukšanai3.13EURCombinal_Glass_Dappen_Mixing_JarCombinal Glass Dappen/Mixing Jar - trauciņš krāsas jaukšanaicombinal-glass-dappen-mixing-jar-traucins-krasas-jauksanai
0,000
Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīds4.13EURCombinal_Hydrogen_Peroxide_5__-_Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīdscombinal-hydrogen-peroxide-5-hidrogena-peroksids
0,000
Combinal Colour Cleanser - krāsas noņemšanas līdzeklis12.52EURCombinal_Colour_Cleanser_-_kr__sCombinal Colour Cleanser - krāsas noņemšanas līdzekliscombinal-colour-cleanser-krasas-nonemsanas-lidzeklis
0,000
Combinal Eyelash Brush - skropstu birstīte2.7EURCombinal_Eyelash_Brush_-_skropstCombinal Eyelash Brush - skropstu birstītecombinal-eyelash-brush-skropstu-birstite
0,000
iLash Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītes4.13EURiLash_Pads__Protective_Sheets__-iLash Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītesilash-pads-protective-sheets-acu-aizsargplaksnites
0,000
iLash Skin Protection Cream - ādas aizsargkrēms12.52EURiLash_Skin_Protection_Cream_-___iLash Skin Protection Cream - ādas aizsargkrēmsilash-skin-protection-cream-adas-aizsargkrems
0,000
iLash Hydrogen Peroxide 5% - hidrogena peroksīds 5%4.13EURiLash_Hydrogen_Peroxide_5__-_hidiLash Hydrogen Peroxide 5% - hidrogena peroksīds 5%ilash-hydrogen-peroxide-5-hidrogena-peroksids-5
0,000
Combinal Eyelash Cleanser - kosmetikas notīrītājs12.52EURCombinal_Eyelash_Cleanser_-_kosmCombinal Eyelash Cleanser - kosmetikas notīrītājscombinal-eyelash-cleanser-kosmetikas-notiritajs
0,000
iLash Cleanser - kosmētikas notīrītājs12.52EURiLash_Cleanser_-_kosm__tikas_notiLash Cleanser - kosmētikas notīrītājsilash-cleanser-kosmetikas-notiritajs
0,000
iLash Tint Remover - krāsas noņemšanas līdzeklis12.52EURiLash_Tint_Remover_-_kr__sas_no_iLash Tint Remover - krāsas noņemšanas līdzeklisilash-tint-remover-krasas-nonemsanas-lidzeklis
0,000
Intensive Relaxing Eye Cream - relaksējošs acu krēms8.8EURCFC001Intensive Relaxing Eye Cream - relaksējošs acu krēms. Mazina tumšos lokus un sārtumu acu rajonā, novērš grumbiņu veidošanos.intensive-relaxing-eye-cream-relaksejoss-acu-krems
0,000
Intensive Tint Spot Cleanser - krāsas tīrītājs4.98EURMPMU001Intensive Tint Spot Cleanser - Liekās krāsas noņēmējs. Ļoti maigs, nezaudējot savu efektivitāti.intensive-tint-remover-krasas-nonemejs
0,000
Intensive Creme Developer 6% - krēmveida oksidants4.13EURLE00001Intensive Creme Developer 6% - krāsas krēmveida oksidants uzacu krāsošanaiintensive-creme-developer-6-kremveida-oksidants
0,000
Intensive Protecting Paper “Wax free” - zemacu aizsargplāksnītes3.56EURKPW0001Intensive Protecting Paper “Wax free” - zemacu aizsargplāksnītes, aizklāj ādu acu rajonā, lai pasargātu to no krāsas.intensive-protecting-paper-wax-free-zemacu-aizsargplaksnites
0,000
Intensive Brush - otiņa2.7EURKPB001Intensive Brush - otiņa skropstu un uzacu krāsošanai.intensive-brush-otina
0,000
CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #86353218EUR863532CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #863532cld-mascara-brush-classic-black-uzacu-un-skropstu-birstites-50-gab
0,000

Papildlīdzekļi - skropstām

Papildlīdzekļi Augstas kvalitātes profesionālām acu krāsām.

Acu aizsargpapīrīši, otiņas, peroksīdi. Krāsas notīrītāji, attaukotāji.

CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.)

CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu

Ražotājs: CLD
18.00 EUR
Combinal Skin Protection Cream - ādas aizsargkrēms

100 ml, Combinal Skin Protection Cream - ādas

Ražotājs: Combinal
6.40 EUR
Combinal Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītes

96 gab, Combinal Pads (Protective Sheets) - acu

Ražotājs: Combinal
4.13 EUR
Combinal Colour Brush - otiņa skropstu un uzacu krāsošanai

Combinal Colour Brush - otiņa skropstu un uzacu

Ražotājs: Combinal
2.70 EUR
Combinal Glass Dappen/Mixing Jar - trauciņš krāsas jaukšanai

Combinal Glass Dappen/Mixing Jar - trauciņš krāsas

Ražotājs: Combinal
3.13 EUR
Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīds

20 ml, Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna

Ražotājs: Combinal
4.13 EUR
Combinal Colour Cleanser - krāsas noņemšanas līdzeklis

125 ml, Combinal Colour Cleanser - krāsas

Ražotājs: Combinal
12.52 EUR
Combinal Eyelash Brush - skropstu birstīte

Combinal Eyelash Brush - skropstu

Ražotājs: Combinal
2.70 EUR
iLash Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītes

iLash Pads (Protective Sheets) - acu

Ražotājs: Ilash
4.13 EUR
iLash Skin Protection Cream - ādas aizsargkrēms

100 ml, iLash Skin Protection Cream - ādas

Ražotājs: Ilash
12.52 EUR
iLash Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīds

20 ml, iLash Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna

Ražotājs: Ilash
4.13 EUR
Combinal Eyelash Cleanser - kosmetikas notīrītājs

125 ml, Combinal Eyelash Cleanser - kosmetikas

Ražotājs: Combinal
12.52 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика