Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Combinal Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītes4.13EUR2074Combinal Pads (Protective Sheets) - acu aizsargplāksnītescombinal-pads-protective-sheets-acu-aizsargplaksnites
0,000
Combinal Colour Brush – Otiņa skropstu un uzacu krāsošanai2.7EUR2080Combinal Colour Brush – Otiņa skropstu un uzacu krāsošanaicombinal-colour-brush-otina-skropstu-un-uzacu-krasosanai
0,000
Combinal Glass Mixing Jar – Stikla trauciņš krāsas jaukšanai3.13EUR4081Combinal Glass Mixing Jar – Stikla trauciņš krāsas jaukšanaicombinal-glass-mixing-jar-stikla-traucins-krasas-jauksanai
0,000
Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīds4.13EUR2079Combinal Hydrogen Peroxide 5% - hidrogēna peroksīdscombinal-hydrogen-peroxide-5-hidrogena-peroksids
0,000
Combinal Eyelash Brush - skropstu birstīte2.7EUR2095/4095Combinal Eyelash Brush - skropstu birstītecombinal-eyelash-brush-skropstu-birstite
0,000
iLash Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96 gab.)4.13EUR4074iLash Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96 gab.)ilash-pads-protective-sheets-acu-aizsargplaksnites-96-gab
0,000
iLash Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna peroksīds4.13EUR4079iLash Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna peroksīdsilash-hydrogen-peroxide-5-hidrogena-peroksids
0,000
Intensive Relaxing Eye Cream - relaksējošs acu krēms8.8EURCFC001Intensive Relaxing Eye Cream - relaksējošs acu krēms. Mazina tumšos lokus un sārtumu acu rajonā, novērš grumbiņu veidošanos.intensive-relaxing-eye-cream-relaksejoss-acu-krems
0,000
Intensive Tint Spot Cleanser - krāsas tīrītājs4.98EURMPMU001Intensive Tint Spot Cleanser - Liekās krāsas noņēmējs. Ļoti maigs, nezaudējot savu efektivitāti.intensive-tint-remover-krasas-nonemejs
0,000
Intensive Creme Developer 6% - krēmveida oksidants4.13EURCE00004Intensive Creme Developer 6% - krāsas krēmveida oksidants uzacu krāsošanaiintensive-creme-developer-6-kremveida-oksidants
0,000
Intensive Protecting Paper “Wax free” - zemacu aizsargplāksnītes3.56EURKPW0001Intensive Protecting Paper “Wax free” - zemacu aizsargplāksnītes, aizklāj ādu acu rajonā, lai pasargātu to no krāsas.intensive-protecting-paper-wax-free-zemacu-aizsargplaksnites
0,000
Intensive Brush – Otiņa uzacu vai skropstu krāsošanai2.7EURKPB001Intensive Brush – Otiņa uzacu vai skropstu krāsošanaiintensive-brush-otina
0,000
CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #86353218EUR863532CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.) #863532cld-mascara-brush-classic-black-uzacu-un-skropstu-birstites-50-gab
0,000

Papildlīdzekļi skropstām

Papildlīdzekļi Augstas kvalitātes profesionālām acu krāsām.

Acu aizsargpapīrīši, otiņas, peroksīdi. Krāsas notīrītāji, attaukotāji.

CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu birstītes (50 gab.)

CLD Mascara Brush Classic Black – Uzacu un skropstu

Ražotājs: CLD
18.00 EUR
Combinal Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96 gab.)

Combinal Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96

Ražotājs: Combinal
4.13 EUR
Combinal Colour Brush – Otiņa skropstu un uzacu krāsošanai

Combinal Colour Brush – Otiņa skropstu un uzacu

Ražotājs: Combinal
2.70 EUR
Combinal Glass Mixing Jar – Stikla trauciņš krāsas jaukšanai

Combinal Glass Mixing Jar – Stikla trauciņš krāsas

Ražotājs: Combinal
3.13 EUR
Combinal Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna peroksīds

(20ml) Combinal Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna

Ražotājs: Combinal
4.13 EUR
Combinal Eyelash Brush – Skropstu un uzacu birstīte

Combinal Eyelash Brush – Skropstu un uzacu

Ražotājs: Combinal
2.70 EUR
iLash Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96 gab.)

iLash Pads Protective Sheets – Acu aizsargplāksnītes (96

Ražotājs: Ilash
4.13 EUR
iLash Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna peroksīds

(20ml) iLash Hydrogen Peroxide 5% – Hidrogēna

Ražotājs: Ilash
4.13 EUR
Intensive Relaxing Eye Cream – Relaksējošs acu krēms

(50ml) Intensive Relaxing Eye Cream – Relaksējošs acu

Ražotājs: Intensive
8.80 EUR
Intensive Tint Remover – Krāsas noņēmējs

(90ml) Intensive Tint Remover – Krāsas noņēmējs. Liekās

Ražotājs: Intensive
4.98 EUR
Intensive Creme Developer 6% – Krēmveida oksidants

(50ml/80ml) Intensive Creme Developer 6% – Krēmveida

Ražotājs: Intensive
4.13 EUR
Intensive Protecting Paper “Wax free” – Zemacu aizsargplāksnītes (bez vaska)

(96 gab.) Intensive Protecting Paper “Wax free” – Zemacu

Ražotājs: Intensive
3.56 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика