Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - smalkās (XS) koka spātulas1.9N41105Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - smalkās (XS) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-smalkas-xs-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - lielās (L) koka spātulas2.4N41101Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - lielās (L) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-lielas-l-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - mazās (S) koka spātulas1.9N41102Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - mazās (S) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-mazas-s-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Roller Heads Leg - lielie rullīši šķidrajam vaskam2.2N41238Clean+Easy Roller Heads Leg - lielie rullīši šķidrajam vaskamclean-easy-roller-heads-leg-lielie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Bikini - vidējie rullīši šķidrajam vaskam2.2N41635Clean+Easy Roller Heads Bikini - vidējie rullīši šķidrajam vaskamclean-easy-roller-heads-bikini-videjie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Face - mazie rullīši šķidrajam vaskam2.2N41637Clean+Easy Roller Heads Face - mazie rullīši šķidrajam vaskamclean-easy-roller-heads-face-mazie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Fine - plānie rullīši šķidrajam vaskam2.2N41636Clean+Easy Roller Heads Fine - plānie rullīši šķidrajam vaskamclean-easy-roller-heads-fine-planie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Digital Paraffin Spa - digitālā parafīna vanniņa + parafīns135EURN43502Clean+Easy Digital Paraffin Spa - digitālā parafīna vanniņa + parafīnsclean-easy-digital-paraffin-spa-digitala-parafina-vannina-parafins
0,000
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors - plēves parafīna procedūrām7.5N41121Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors - plēves parafīna procedūrāmclean-easy-hands-and-feet-paraffin-protectors-pleves-parafina-proceduram
0,000
Clean+Easy Paraffin Brush - ota parafīna uzklāšanai5Paraf__na_uzkl____anas_otaClean+Easy Paraffin Brush - ota parafīna uzklāšanaiclean-easy-paraffin-brush-ota-parafina-uzklasanai
0,000
Clean+Easy Insulated Hand Mitts - frotē dvielīši rokām8.8N41122Clean+Easy Insulated Hand Mitts - frotē dvielīši rokāmclean-easy-insulated-hand-mitts-frote-dvielisi-rokam
0,000
Clean+Easy Delux Pot Wax Collars - cietā vaska sildītāja apmales6N41106Clean+Easy Delux Pot Wax Collars - cietā vaska sildītāja apmalesclean-easy-delux-pot-wax-collars-cieta-vaska-silditaja-apmales
0,000
Clean+Easy Thermo Sleeve - šķidrā vaska kārtridža turētājs5.5EURN40225Clean+Easy Thermo Sleeve - šķidrā vaska kārtridža turētājsthermo-vaska-patronas-siltuma-turetajs
0,000
Clean+Easy Clean Up - virsmu tīrītājs10N43620Clean+Easy Clean Up - virsmu tīrītājsclean-easy-clean-up-virsmu-tiritajs
0,000
Clean+Easy Muslin Strips - audums depilācijai loksnēs7.4N41103Clean+Easy Muslin Strips - audums depilācijai loksnēsclean-easy-muslin-strips-audums-depilacijai-loksnes
0,000
Clean+Easy Muslin Roll - audums depilācijai rullī11.5N42651Clean+Easy Muslin Roll - audums depilācijai rullīclean-easy-muslin-roll-audums-depilacijai-rulli
0,000
Clean+Easy Cloth Strips - depilācijas papīrs loksnēs7.4N42600Clean+Easy Cloth Strips - depilācijas papīrs loksnēsclean-easy-cloth-strips-depilacijas-papirs-loksnes
0,000
Clean+Easy Cloth Roll - depilācijas papīrs rullī12N42650Clean+Easy Cloth Roll - depilācijas papīrs rullīclean-easy-cloth-roll-depilacijas-papirs-rulli
0,000

Papildmateriāli

Papildmateriāli. Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - smalkās (XS) koka spātulas

100 gab, Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - smalkās

Ražotājs: Clean & Easy
1.90 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - lielās (L) koka spātulas

100 gab, Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - lielās

Ražotājs: Clean & Easy
2.40 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - mazās (S) koka spātulas

100 gab, Clean+Easy Wood Applicator Spatulas - mazās

Ražotājs: Clean & Easy
1.90 EUR
Clean+Easy Roller Heads Leg - lielie rullīši šķidrajam vaskam

3 gab, Clean+Easy Roller Heads Leg - lielie rullīši

Ražotājs: Clean & Easy
2.20 EUR
Clean+Easy Roller Heads Bikini - vidējie rullīši šķidrajam vaskam

3 gab, Clean+Easy Roller Heads Bikini - vidējie

Ražotājs: Clean & Easy
2.20 EUR
Clean+Easy Roller Heads Face - mazie rullīši šķidrajam vaskam

3 gab, Clean+Easy Roller Heads Face - mazie rullīši

Ražotājs: Clean & Easy
2.20 EUR
Clean+Easy Roller Heads Fine - plānie rullīši šķidrajam vaskam

3 gab, Clean+Easy Roller Heads Fine - plānie rullīši

Ražotājs: Clean & Easy
2.20 EUR
Clean+Easy Digital Paraffin Spa - digitālā parafīna vanniņa + parafīns

Clean+Easy Digital Paraffin Spa - digitālā parafīna vanniņa

Ražotājs: Clean & Easy
135.00 EUR
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors - plēves parafīna procedūrām

100 gab, Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors

Ražotājs: Clean & Easy
7.50 EUR
Clean+Easy Paraffin Brush - ota parafīna uzklāšanai

Clean+Easy Paraffin Brush - ota parafīna uzklāšanai Ota

Ražotājs: Clean & Easy
5.00 EUR
Clean+Easy Insulated Hand Mitts - frotē dvielīši rokām

2 gab, Clean+Easy Insulated Hand Mitts - frotē

Ražotājs: Clean & Easy
8.80 EUR
Clean+Easy Delux Pot Wax Collars - cietā vaska sildītāja apmales

50 gab, Clean+Easy Delux Pot Wax Collars - cietā vaska

Ražotājs: Clean & Easy
6.00 EUR
Copyright www.maxx-marketing.net

Яндекс.Метрика