Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Izmaiņas darba laikā vasaras periodā līdz 31. augustam

P. – C.     9:00-17:00

Pktd.       9:00-16:00

Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulas2.1EURN41105Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-smalkas-xs-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulas2.8EURN41101Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-lielas-l-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulas2.1EURN41102Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-mazas-s-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskam3.5EURN41238Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-leg-lielie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskam2.5EURN41635Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-bikini-videjie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskam2.5EURN41637Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-face-mazie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskam2.5EURN41636Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-fine-planie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīns135EURN43502Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīnsclean-easy-digital-paraffin-spa-digitala-parafina-vannina-parafins
0,000
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrām7.5EURN41121Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrāmclean-easy-hands-and-feet-paraffin-protectors-pleves-parafina-proceduram
0,000
Clean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai5EURParaf__na_uzkl____anas_otaClean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanaiclean-easy-paraffin-brush-ota-parafina-uzklasanai
0,000
Clean+Easy Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši rokām8.8EURN41122Clean+Easy Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši rokāmclean-easy-insulated-hand-mitts-frote-dvielisi-rokam
0,000
Clean+Easy Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja apmales6EURN41106Clean+Easy Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja apmalesclean-easy-delux-pot-wax-collars-cieta-vaska-silditaja-apmales
0,000
Clean+Easy Thermo Sleeve – Šķidrā vaska kārtridža turētājs5.5EURN40225Clean+Easy Thermo Sleeve – Šķidrā vaska kārtridža turētājsthermo-vaska-patronas-siltuma-turetajs
0,000
Clean+Easy Clean Up – Virsmu tīrītājs12EURN43620Clean+Easy Clean Up – Virsmu tīrītājsclean-easy-clean-up-virsmu-tiritajs
0,000
Clean+Easy Muslin Strips – Audums depilācijai (loksnēs)9.5EURN41103Clean+Easy Muslin Strips – Audums depilācijai (loksnēs)clean-easy-muslin-strips-audums-depilacijai-loksnes
0,000
Clean+Easy Muslin Roll – Audums depilācijai (rullī)12.5EURN42651Clean+Easy Muslin Roll – Audums depilācijai (rullī)clean-easy-muslin-roll-audums-depilacijai-rulli
0,000
Clean+Easy Cloth Strips – Depilācijas papīrs (loksnēs)7.4EURN42600Clean+Easy Cloth Strips – Depilācijas papīrs (loksnēs)clean-easy-cloth-strips-depilacijas-papirs-loksnes
0,000
Clean+Easy Cloth Roll – Depilācijas papīrs (rullī)12EURN42650Clean+Easy Cloth Roll – Depilācijas papīrs (rullī)clean-easy-cloth-roll-depilacijas-papirs-rulli
0,000
Salon Classics Wax Heater MINI – Vaska sildītājs (priekš 400/450g)64.5EUR12061Salon Classics Wax Heater MINI – Vaska sildītājs (priekš 400/450g)salon-classics-wax-heater-mini-vaska-silditajs-prieks-400-450g
0,000
Salon Classics Wax Heater FACIAL – Vaska sildītājs (priekš 110g)34.5EUR12059Salon Classics Wax Heater FACIAL – Vaska sildītājs (priekš 110g)salon-classics-wax-heater-facial-vaska-silditajs-prieks-110g
0,000

Papildmateriāli

Papildmateriāli. Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Salon Classics Wax Heater FACIAL – Vaska sildītājs (priekš 110g)

Salon Classics Wax Heater FACIAL – Vaska sildītājs (priekš

Ražotājs: Salon Classics
34.50 EUR
Salon Classics Wax Heater MINI – Vaska sildītājs (priekš 400/450g)

Salon Classics Wax Heater MINI – Vaska sildītājs (priekš

Ražotājs: Salon Classics
64.50 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.10 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.80 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.10 EUR
Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskam

(3gab.) Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
3.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīns

Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa +

Ražotājs: Clean & Easy
135.00 EUR
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrām

(100gab.) Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves

Ražotājs: Clean & Easy
7.50 EUR
Clean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai

Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai. Ota gludai silta

Ražotājs: Clean & Easy
5.00 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика