Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulas2.1EUR41105Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-smalkas-xs-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulas2.8EUR41101Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-lielas-l-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulas2.1EUR41102Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulasclean-easy-wood-applicator-spatulas-mazas-s-koka-spatulas
0,000
Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskam3.5EUR41238Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-leg-lielie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskam2.5EUR41635Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-bikini-videjie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskam2.5EUR41637Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-face-mazie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskam2.5EUR41636Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskamclean-easy-roller-heads-fine-planie-rullisi-skidrajam-vaskam
0,000
Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīns135EUR43502Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīnsclean-easy-digital-paraffin-spa-digitala-parafina-vannina-parafins
0,000
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrām7.5EUR41121Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrāmclean-easy-hands-and-feet-paraffin-protectors-pleves-parafina-proceduram
0,000
Clean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai5EUR41120Clean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanaiclean-easy-paraffin-brush-ota-parafina-uzklasanai
0,000
Clean+Easy Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši rokām8.8EUR41122Clean+Easy Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši rokāmclean-easy-insulated-hand-mitts-frote-dvielisi-rokam
0,000
Clean+Easy Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja apmales6EUR41106Clean+Easy Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja apmalesclean-easy-delux-pot-wax-collars-cieta-vaska-silditaja-apmales
0,000
Clean+Easy Thermo Sleeve – Šķidrā vaska kārtridža turētājs5.5EUR40225Clean+Easy Thermo Sleeve – Šķidrā vaska kārtridža turētājsthermo-vaska-patronas-siltuma-turetajs
0,000
Clean+Easy Clean Up – Virsmu tīrītājs12EUR43620Clean+Easy Clean Up – Virsmu tīrītājsclean-easy-clean-up-virsmu-tiritajs
0,000
Clean+Easy Muslin Strips – Audums depilācijai (loksnēs)9.5EUR41103Clean+Easy Muslin Strips – Audums depilācijai (loksnēs)clean-easy-muslin-strips-audums-depilacijai-loksnes
0,000
Clean+Easy Muslin Roll – Audums depilācijai (rullī)15EUR42651Clean+Easy Muslin Roll – Audums depilācijai (rullī)clean-easy-muslin-roll-audums-depilacijai-rulli
0,000
Clean+Easy Cloth Strips – Depilācijas papīrs (loksnēs)7.4EUR42600Clean+Easy Cloth Strips – Depilācijas papīrs (loksnēs)clean-easy-cloth-strips-depilacijas-papirs-loksnes
0,000
Clean+Easy Cloth Roll – Depilācijas papīrs (rullī)12EUR42650Clean+Easy Cloth Roll – Depilācijas papīrs (rullī)clean-easy-cloth-roll-depilacijas-papirs-rulli
0,000

Papildmateriāli

Papildmateriāli. Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Smalkās (XS) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.10 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Lielās (L) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.80 EUR
Clean+Easy Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka spātulas

(100gab.) Wood Applicator Spatulas – Mazās (S) koka

Ražotājs: Clean & Easy
2.10 EUR
Clean+Easy Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram vaskam

(3gab.) Roller Heads Leg – Lielie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
3.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Bikini – Vidējie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Face – Mazie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram vaskam

(3 gab.) Roller Heads Fine – Plānie rullīši šķidram

Ražotājs: Clean & Easy
2.50 EUR
Clean+Easy Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa + Parafīns

Digital Paraffin SPA – Digitālā parafīna vanniņa +

Ražotājs: Clean & Easy
135.00 EUR
Clean+Easy Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves parafīna procedūrām

(100gab.) Hands and Feet Paraffin Protectors – Plēves

Ražotājs: Clean & Easy
7.50 EUR
Clean+Easy Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai

Paraffin Brush – Ota parafīna uzklāšanai. Ota gludai silta

Ražotājs: Clean & Easy
5.00 EUR
Clean+Easy Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši rokām

(2 gab.) Insulated Hand Mitts – Frotē dvielīši

Ražotājs: Clean & Easy
8.80 EUR
Clean+Easy Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja apmales

(50gab.) Delux Pot Wax Collars – Сietā vaska sildītāja

Ražotājs: Clean & Easy
6.00 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика