Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Ota Gel Brush 7 Square25EUR1384ota-gel-brush-7-square
0,000
IBD Deluxe Round gel brush gēla ota #608631860863IBD Deluxe Round gel brush gēla ota #60863 Gēla ota ar koka kātiņu un konusveida sariņu izkārtojumu. Paredzēta vieglai un līdzenai gēlu uzklāšanai. Pateicoties konusveida otas galiņam, ļoti viegli izveidot smaida līniju.ibd-deluxe-round-gel-brush-gela-ota-60863
0,000
IBD Art strip brush Art Gēla ota #608656EUR60865IBD Art strip brush Art Gēla ota #60865 Ota dizainam.ibd-art-strip-brush-art-gela-ota-60865
0,000
IBD Gel brush #6 Gēla ota #608035.660803IBD Gel brush #6 Gēla ota #60803 Želejas ota.ibd-gel-brush-6-gela-ota-60803
0,000
IBD Gel brush Gēla ota #6086214.560862IBD Gel brush Gēla ota #60862 Želejas ota ar koka kātiņu. Paredzēta vieglai un līdzenai gēla uzklāšanai. Gel Brush otiņa piemērota iesācējiem.ibd-gel-brush-gela-ota-60862
0,000
Harmony Size 6 Oval Gel Brush - ovāla gēla ota251382Harmony Size 6 Oval Gel Brush - ovāla gēla otaharmony-size-6-oval-gel-brush-ovala-gela-ota
0,000
NL Brush Kolinsky # 4F - gēla ota7EUR1799812010NL Brush Kolinsky # 4F - gēla otanl-brush-kolinsky-4f-gela-ota
0,000
EF. Ota dizainam / Long Strip Nylon Nēlona garā ota #30043.98EUR3004EF. Ota dizainam / Long Strip Nylon Nēlona garā ota #3004 Ar Gariem neilona sariem.ef-ota-dizainam-long-strip-nylon-nelona-gara-ota-3004
0,000
EF. Detail Art Dizaina ota #30013.98EUR3001*EF. Detail Art Dizaina ota #3001 Ota dizainamef-detail-art-dizaina-ota-3001
0,000
EF. Fun Art – Ota dizainam #30059EUR3005EF. Fun Art – Ota dizainam #3005ef-fun-art-ota-3005
0,000
EF. Oval Kolinsky – Metāla saliekamā ota dizainam #100620EUR1006*EF. Oval Kolinsky Ota, metala saliekama #1006 ar metala rokturief-oval-kolinsky-ota-metala-saliekama-1006
0,000
EF. Oval Kolinsky – Plastmasas ota dizainam #100611.38EUR1006**EF. Oval Kolinsky Ota #1006 Ota ar plasmasas caurspīdīgu rokturi.ef-oval-kolinsky-ota-1006
0,000
EF. Oval Kolinsky – Ota dizainam ar plastikas kātu #101217.07EUR1012*EF. Oval Kolinsky – Ota dizainam ar plastikas kātu #1012ef-oval-kolinsky-ota-1012
0,000
EzFlow Grand artist oval akrila ota #6025132.7360251EzFlow Grand artist oval akrila ota #60251 ar koka rokturi.ezflow-grand-artist-oval-akrila-ota-60251
0,000

Otas

Otas želejas nagu un akrila tehnikai. Nagu būvēšanai un modelēšanai.

Īpaši smailākās perfektam nagu dizainam.

Ota Gel Brush 7 Square

Otiņa vidēja izmēra, elastīga. Futlārīts ar vāciņu izrotāts

Ražotājs: Harmony
25.00 EUR
IBD Deluxe Round gel brush gēla ota #60863

IBD Deluxe Round gel brush gēla ota #60863 Gēla ota ar koka

Ražotājs: IBD
18.00 EUR
IBD Art strip brush Art Gēla ota #60865

IBD Art strip brush Art Gēla ota #60865 Ota

Ražotājs: IBD
6.00 EUR
IBD Gel brush #6 Gēla ota #60803

IBD Gel brush #6 Gēla ota #60803 Želejas

Ražotājs: IBD
5.60 EUR
IBD Gel brush Gēla ota #60862

IBD Gel brush Gēla ota #60862 Želejas ota ar koka kātiņu.

Ražotājs: IBD
14.50 EUR
Harmony Size 6 Oval Gel Brush - ovāla gēla ota

Harmony Size 6 Oval Gel Brush - ovāla gēla

Ražotājs: Harmony
25.00 EUR
NL Brush Kolinsky # 4F - gēla ota

NL Brush Kolinsky # 4F - gēla

Ražotājs: IBP
7.00 EUR
EF. Long Strip Nylon – Neilona garā ota dizainam #3004

EF. Long Strip Nylon – Neilona garā ota dizainam #3004 Ar

Ražotājs: Euro Fashion
3.98 EUR
EF. Detail Art – Dizaina ota #3001

EF. Detail Art – Dizaina ota #3001 Ota

Ražotājs: Euro Fashion
3.98 EUR
EF. Fun Art – Ota dizainam #3005

EF. Fun Art – Ota dizainam

Ražotājs: Euro Fashion
9.00 EUR
EF. Oval Kolinsky – Metāla saliekamā ota dizainam #1006

EF. Oval Kolinsky – Metāla saliekamā ota dizainam

Ražotājs: Euro Fashion
20.00 EUR
EF. Oval Kolinsky – Plastmasas ota dizainam #1006

EF. Oval Kolinsky – Plastmasas ota dizainam #1006 Ota ar

Ražotājs: Euro Fashion
11.38 EUR
Copyright www.maxx-marketing.net

Яндекс.Метрика