Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Harmony Gel Brush #7 Square – Ota gēlam25EUR1384Harmony Gel Brush #7 Square – Ota gēlamharmony-gel-brush-7-square-ota-gelam
0,000
IBD Deluxe Round Gel Brush – Gēla ota #6086318EUR60863IBD Deluxe Round Gel Brush – Gēla ota #60863 Gēla ota ar koka kātiņu un konusveida sariņu izkārtojumu. Paredzēta vieglai un līdzenai gēlu uzklāšanai. Pateicoties konusveida otas galiņam, ļoti viegli izveidot smaida līniju.ibd-deluxe-round-gel-brush-gela-ota-60863
0,000
IBD Art Strip Brush – Dizaina ota #608656EUR60865IBD Art Strip Brush – Dizaina ota #60865 Ota dizainam.ibd-art-strip-brush-dizaina-ota-60865
0,000
IBD Gel Brush #6 – Gēla ota #608035.6EUR60803IBD Gel Brush #6 – Gēla ota #60803ibd-gel-brush-6-gela-ota-60803
0,000
IBD Gel Brush – Gēla ota #6086214.5EUR60862IBD Gel Brush – Gēla ota #60862. Želejas ota ar koka kātiņu. Paredzēta vieglai un līdzenai gēla uzklāšanai. Gel Brush otiņa piemērota iesācējiem.ibd-gel-brush-gela-ota-60862
0,000
Harmony Size #6 Oval Gel Brush – Ovāla gēla ota25EUR1382Harmony Size #6 Oval Gel Brush – Ovāla gēla otaharmony-size-6-oval-gel-brush-ovala-gela-ota
0,000
NL Brush Kolinsky # 4F - gēla ota7EUR1799812010NL Brush Kolinsky # 4F - gēla otanl-brush-kolinsky-4f-gela-ota
0,000
EF. Ota dizainam / Long Strip Nylon Nēlona garā ota #30043.98EUR3004EF. Ota dizainam / Long Strip Nylon Nēlona garā ota #3004 Ar Gariem neilona sariem.ef-ota-dizainam-long-strip-nylon-nelona-gara-ota-3004
0,000
EF. Detail Art Dizaina ota #30013.98EUR3001*EF. Detail Art Dizaina ota #3001 Ota dizainamef-detail-art-dizaina-ota-3001
0,000
EF. Fun Art – Ota dizainam #30059EUR3005EF. Fun Art – Ota dizainam #3005ef-fun-art-ota-3005
0,000
EF. Oval Kolinsky – Metāla saliekamā ota dizainam #100620EUR1006*EF. Oval Kolinsky Ota, metala saliekama #1006 ar metala rokturief-oval-kolinsky-ota-metala-saliekama-1006
0,000
EF. Oval Kolinsky – Plastmasas ota dizainam #100611.38EUR1006**EF. Oval Kolinsky Ota #1006 Ota ar plasmasas caurspīdīgu rokturi.ef-oval-kolinsky-ota-1006
0,000
EF. Oval Kolinsky – Ota dizainam ar plastikas kātu #101217.07EUR1012*EF. Oval Kolinsky – Ota dizainam ar plastikas kātu #1012ef-oval-kolinsky-ota-1012
0,000
EzFlow Grand artist oval akrila ota #6025132.7360251EzFlow Grand artist oval akrila ota #60251 ar koka rokturi.ezflow-grand-artist-oval-akrila-ota-60251
0,000
IBP Impression Sponge Tips – Hroma pūderu uzklāšanas aplikatori (2 gab.)3.9EUR1710829004IBP Impression Sponge Tips – Hroma pūderu uzklāšanas aplikatori (2 gab.) Sūklīši nagu dizaina veikšanai izmantojot nagu pūderus. Atvieglo pūderu iestrādāšanu nagu virsmā. *Komplektā nav iekļauts instruments.ibp-impression-sponge-tips-hroma-puderu-uzklasanas-aplikatori-2-gab
0,000
IBP Impression Sponge Handle – Hroma pūderu uzklāšanas instruments8.5EUR1710829005IBP Impression Sponge Handle – Hroma pūderu uzklāšanas instruments Divpusējs instruments nagu dizaina veikšanai izmantojot nagu pūderus. *Komplektā nav iekļauti aplikatori.ibp-impression-sponge-handle-hroma-puderu-uzklasanas-instruments
0,000

Otas

Otas želejas nagu un akrila tehnikai. Nagu būvēšanai un modelēšanai.

Īpaši smailākās perfektam nagu dizainam.

IBP Impression Sponge Handle – Hroma pūderu uzklāšanas instruments

Divpusējs instruments nagu dizaina veikšanai izmantojot

Ražotājs: IBP
8.50 EUR
IBP Impression Sponge Tips – Hroma pūderu uzklāšanas aplikatori (2 gab.)

Sūklīši nagu dizaina veikšanai izmantojot nagu pūderus.

Ražotājs: IBP
3.90 EUR
Harmony Gel Brush #7 Square – Ota gēlam

Harmony Gel Brush #7 Square – Ota gēlam. Otiņa vidēja

Ražotājs: Harmony
25.00 EUR
IBD Deluxe Round Gel Brush – Gēla ota #60863

IBD Deluxe Round Gel Brush – Gēla ota #60863. Gēla ota ar

Ražotājs: IBD
18.00 EUR
IBD Art Strip Brush – Dizaina ota #60865

IBD Art Strip Brush – Dizaina ota #60865. Ota

Ražotājs: IBD
6.00 EUR
IBD Gel Brush #6 – Gēla ota #60803

IBD Gel Brush #6 – Gēla ota

Ražotājs: IBD
5.60 EUR
IBD Gel Brush – Gēla ota #60862

IBD Gel Brush – Gēla ota #60862. Želejas ota ar koka

Ražotājs: IBD
14.50 EUR
Harmony Size #6 Oval Gel Brush – Ovāla gēla ota

Harmony Size #6 Oval Gel Brush – Ovāla gēla

Ražotājs: Harmony
25.00 EUR
NL Brush Kolinsky #4F – Gēla ota

NL Brush Kolinsky # 4F - gēla

Ražotājs: IBP
7.00 EUR
EF. Long Strip Nylon – Neilona garā ota dizainam #3004

EF. Long Strip Nylon – Neilona garā ota dizainam #3004 Ar

Ražotājs: Euro Fashion
3.98 EUR
EF. Detail Art – Dizaina ota #3001

EF. Detail Art – Dizaina ota #3001 Ota

Ražotājs: Euro Fashion
3.98 EUR
EF. Fun Art – Ota dizainam #3005

EF. Fun Art – Ota dizainam

Ražotājs: Euro Fashion
9.00 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика