Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Skin Tech Atroffilin Cream – Grumbiņu piepildošs, reģenerējošs krēms45EURAC-D4-22Skin Tech Atroffilin Cream – Grumbiņu piepildošs, reģenerējošs krēmsskin-tech-atroffilin-cream-grumbinu-piepildoss-regenerejoss-krems
0,000
Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejai83EURAP-D3-06Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejaiskin-tech-actilift-cream-aktivs-liftinga-krems-sejai
0,000
Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēms51EURAP-D3-01Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēmsskin-tech-blending-bleaching-ream-pigmentplankumu-balinoss-krems
0,000
Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas sejai37EURAPA-D2-01Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas sejaiskin-tech-cleanser-ph5-foam-attirosas-putas-sejai
0,000
Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejai71EURAC-D3-05Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejaiskin-tech-dhea-phyto-cream-intensivs-mitrinoss-anti-age-krems-sejai
0,000
Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF1551EURAC-D3-16Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF15skin-tech-iplase-mask-nomierinosa-atjaunojosa-krem-maska-spf15
0,000
Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+45EURAC-D3-121Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+skin-tech-meloblock-hsp-spf-50-saules-aizsargkrems-spf-50
0,000
Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādai51EURAC-D3-02Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādaiskin-tech-purifying-cream-attiross-krems-taukainai-problematiskai-adai
0,000
Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādai51EURAC-D3-11Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādaiskin-tech-purigel-attiross-atsvaidzinoss-gels-taukainai-un-problematiskai-adai
0,000
Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, E70EURAC-D3-04Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, Eskin-tech-nutritive-cream-barojoss-krems-sejai-ar-vit-a-c-e
0,000
Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādai45EURAC-D3-03Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādaiskin-tech-vitamin-e-krems-antioksidants-ar-vitaminu-e-sausai-un-jutigai-adai
0,000
Aesthetic Dermal Day Intensive Repair – Mitrinošs anti-age serums ar Hialuronskābi un Peptīdiem48.5EURADDREPAesthetic Dermal Day Intensive Repair – Mitrinošs anti-age serums ar Hialuronskābi un Peptīdiemaesthetic-dermal-rrs-day-intensive-repair-mitrinoss-anti-age-serums-ar-hialuronskabi-peptidiem
0,000
Aesthetic Dermal Relax Skin Serum – Atjaunojošs pretgrumbu Serums ar Oligopeptīdiem48.5EURADRELAXAesthetic Dermal Relax Skin Serum – Atjaunojošs pretgrumbu Serums ar Oligopeptīdiemaesthetic-dermal-relax-skin-serum-atjaunojoss-pretgrumbu-serums-ar-oligopeptidiem
0,000
Aesthetic Dermal Night Intensive Repair with Resveratrol – Reģenerējošs nakts serums ar Rezveratrolu54.5EURADNRESVAesthetic Dermal Night Intensive Repair with Resveratrol – Reģenerējošs nakts serums ar Rezveratroluaesthetic-dermal-night-intensive-repair-with-resveratrol-regenerejoss-nakts-serums-ar-rezveratrolu
0,000
Aesthetic Dermal Intensive Night Repair HA – Mitrinošs, reģenerējošs nakts serums ar Hialuronskābi54.5EURADNHAAesthetic Dermal Intensive Night Repair HA – Mitrinošs, reģenerējošs nakts serums ar Hialuronskābiaesthetic-dermal-intensive-night-repair-ha-mitrinoss-regenerejoss-nakts-serums-ar-hialuronskabi
0,000
Aesthetic Dermal Skin Retrieval Serum – Ādu nomierinošs serums48.5EURADRETRIEVALAesthetic Dermal Skin Retrieval Serum – Ādu nomierinošs serumsaesthetic-dermal-skin-retrieval-serum-adu-nomierinoss-serums
0,000
Aesthetic Dermal Strimatrix Body Cream – Krēms striju profilaksei41EURADSSTRIMATRIXAesthetic Dermal Strimatrix Body Cream – Krēms striju profilaksei (200ml) Aesthetic Dermal Strimatrix Body Cream – Krēms ķermenim striju profilaksei un izlīdzināšanai. Dziļas iedarbības krēms ķermenim, kas uzlabo ādas tonusu un elastību, atjauno ādas kolagēna un elastīna matricu. Iesakām grūtniecības periodā, kā arī strauja svara zaudēšanas laikā un pēc tāaesthetic-dermal-rrs-strimatrix-body-cream-krems-kermenim-striju-profilaksei-un-izlidzinasanai
0,000
Aesthetic Dermal Hair – Serums matu saknīšu stiprināšanai un augšanas atjaunošanai52EURADHAIR123Aesthetic Dermal Hair – Serums matu saknīšu stiprināšanai un augšanas atjaunošanaiaesthetic-dermal-hair-serums-matu-saknisu-stiprinasanai-un-augsanas-atjaunosanai
0,000
Aesthetic Dermal Eyes Serum – Atjaunojošs, pretgrumbu serums ādai ap acīm52EURADEYESAesthetic Dermal Eyes Serum – Atjaunojošs, pretgrumbu serums ādai ap acīmaesthetic-dermal-eyes-serum-atjaunojoss-pretgrumbu-serums-adai-ap-acim
0,000
Aesthetic Dermal Cellutrix Body Cream – Pretcelulīta krēms41EURADSSCELLUTRIXAesthetic Dermal Cellutrix Body Cream – Pretcelulīta krēmsaesthetic-dermal-cellutrix-body-cream-pretcelulita-krems
10,001
Jalupro PROGLYME Bioloģiski aktīvs uztura bagātinātājs ar Aminoskābju kompleksu45PROGLYMEjalupro-proglyme
0,000

Ikdienas Kopšana

Ikdienas kopšana no Aesthetic Dermal (Spānija). Īpaši efektīgi pēc mezoterapijas procedūru manipulācijām, to starplaikā kā arī ikdienas lietošanai. 

Skin Tech Atroffilin Cream – Grumbiņu piepildošs, reģenerējošs krēms

(50ml) Skin Tech Atroffilin Cream – Grumbiņu piepildošs

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejai

(50ml) Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga

Ražotājs: Skin Tech
83.00 EUR
Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēms

(50ml) Skin Tech Blending Bleaching Сream –

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas sejai

(150ml) Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas

Ražotājs: Skin Tech
37.00 EUR
Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejai

(50ml) Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas

Ražotājs: Skin Tech
71.00 EUR
Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF15

(30ml) Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+

50ml Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādai

(50ml) Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādai

(50ml) Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, E

(50ml) Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar

Ražotājs: Skin Tech
70.00 EUR
Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādai

(50ml) Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
48.50 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика