Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Skin Tech Atrofillin Cream – Sejas krēms apjoma uzlabošanai un izgaismošanai45EURAC-D4-22Skin Tech Atrofillin Cream – Sejas krēms apjoma uzlabošanai un izgaismošanai (50ml) Skin Tech Atrofillin® Cream – Sejas krēms apjoma uzlabošanai un izgaismošanai. Piepilda zemādas taukaudus, veicinot tauku uzkrāšanos adipocītos un tādējādi padara ādu vienmērīgi gludu. Uzlabo epidermas dabisko aizsardzību un mitrina to. Normalizē melanoģenēzes procesus, balina hiperpigmentācijas plankumus. Izlīdzina ādas toni, saglabājot tās dabīgo aizsardzību. Pakāpeniska, ilgstoša iedarbība. Sastāvā: Acetyl hexapeptide 38, Kojic Dipalmitate, Alanine-phospinic acid, Milberroside, Resveratrol, DMAE.skin-tech-atroffilin-cream-grumbinu-piepildoss-regenerejoss-krems
0,000
Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejai83EURAP-D3-06Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejaiskin-tech-actilift-cream-aktivs-liftinga-krems-sejai
0,000
Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēms51EURAP-D3-01Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēmsskin-tech-blending-bleaching-ream-pigmentplankumu-balinoss-krems
0,000
Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas sejai37EURAPA-D2-01Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas sejaiskin-tech-cleanser-attirosas-putas-sejai
0,000
Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejai71EURAC-D3-05Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejaiskin-tech-dhea-phyto-cream-intensivs-mitrinoss-anti-age-krems-sejai
0,000
Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF1551EURAC-D3-16Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF15skin-tech-iplase-mask-nomierinosa-atjaunojosa-krem-maska-spf15
0,000
Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+45EURAC-D3-121Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+skin-tech-meloblock-hsp-spf-50-saules-aizsargkrems-spf-50
0,000
Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādai51EURAC-D3-02Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādaiskin-tech-purifying-cream-attiross-krems-taukainai-problematiskai-adai
0,000
Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādai51EURAC-D3-11Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādaiskin-tech-purigel-attiross-atsvaidzinoss-gels-taukainai-un-problematiskai-adai
0,000
Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, E70EURAC-D3-04Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, Eskin-tech-nutritive-cream-barojoss-krems-sejai-ar-vit-a-c-e
0,000
Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādai45EURAC-D3-03Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādaiskin-tech-vitamin-e-krems-antioksidants-ar-vitaminu-e-sausai-un-jutigai-adai
0,000

Ikdienas kopšana

Ikdienas kopšana no Aesthetic Dermal (Spānija). Īpaši efektīgi pēc mezoterapijas procedūru manipulācijām, to starplaikā kā arī ikdienas lietošanai. 

Skin Tech Atrofillin Cream – Sejas krēms apjoma uzlabošanai un izgaismošanai

(50ml) Skin Tech Atrofillin® Cream – Sejas krēms apjoma

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga krēms sejai

(50ml) Skin Tech Actilift Cream – Aktīvs liftinga

Ražotājs: Skin Tech
83.00 EUR
Skin Tech Blending Bleaching Сream – Pigmentplankumu balinošs krēms

(50ml) Skin Tech Blending Bleaching Сream –

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Cleanser – Attīrošas putas sejai

(150ml) Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas

Ražotājs: Skin Tech
37.00 EUR
Skin Tech DHEA-Phyto Cream – Intensīvs Mitrinošs Anti-age krēms sejai

(50ml) Skin Tech Cleanser pH5 Foam – Attīrošas putas

Ražotājs: Skin Tech
71.00 EUR
Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša krēm-maska ar SPF15

(30ml) Skin Tech IPLAse Mask – Nomierinoša, atjaunojoša

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules aizsargkrēms SPF 50+

50ml Skin Tech Meloblock HSP SPF 50+ – Saules

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms taukainai, problemātiskai ādai

(50ml) Skin Tech Purifying Cream – Attīrošs krēms

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls taukainai un problemātiskai ādai

(50ml) Skin Tech Purigel – Attīrošs, atsvaidzinošs gēls

Ražotājs: Skin Tech
51.00 EUR
Skin Tech Nutritive Cream – Barojošs krēms sejai ar Vit A, C, E

(50ml) Nutritive cream – Mitrinošs antioksidatīvs krēms ar

Ražotājs: Skin Tech
70.00 EUR
Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar Vitamīnu E sausai un jutīgai ādai

(50ml) Skin Tech Vitamin E – Krēms antioksidants ar

Ražotājs: Skin Tech
45.00 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика