Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Harmony Buffer – Vīle-bafiks 100/180 griti3.7EUR01210Harmony Buffer – Vīle-bafiks 100/180 griti Harmony Buffer – Vīle-bafiks 100/180 griti. Vīle-bafiks naga sagatavošanai pirms Gelish laku uzklāšanas.harmony-buffer-vile-bafiks-100-180-griti
0,000
Credo Sapphire Nail File 6" Apricot – Safīra nagu vīle (15cm)2.5EUR018030; 06024; 018010; 06034Credo Sapphire Nail File 6" Apricot – Safīra nagu vīle (15cm)credo-sapphire-nail-file-6-apricot-safira-nagu-vile-15cm
0,000
Credo Stikla nagu vīle (140mm)5EUR21010; 1034Credo Stikla nagu vīle (140mm)credo-stikla-nagu-vile-140mm
0,000
IBD Black Padded file Vīle 100/180 griti1.7EUR71011IBD Black Padded file Vīle 100/180 gritiibd-black-padded-file-vile-100-180-griti
0,000
IBD vīle Emerald 180/180 griti1.7EUR14013IBD vīle Emerald 180/180 gritiibd-vile-emerald-180-180-griti
0,000
IBD vīle Ruby 100/100 griti1.7EUR14014IBD vīle Ruby 100/100 gritiibd-vile-ruby-100-100-griti
0,000
IBD vīle Saphire 150/150 griti1.7EUR14012IBD vīle Saphire 150/150 gritiibd-vile-saphire-150-150-griti
0,000
Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta)6.5EURTD-02Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta) Izliekta profesionālā slīpēšanas vīle (rīve). Materiāls: mitrumizturīgs alksnis. Raupjums: 100/180 griti. Ieliekta pēdu vīle ērtākai lietošanai, viena puse ir rupjāka, otra – smalkāka.staleks-pedu-vile-koka-td-02
0,000
Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/2401.5EUR01312Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/240harmony-thin-wooden-file-koka-vile-240-240
0,000
Harmony 180/180 File – Vīle dabīgiem nagiem 180/180 griti2.4EUR01238Harmony 180/180 File – Vīle dabīgiem nagiem 180/180 gritiharmony-180-180-file-vile-dabigiem-nagiem-180-180-griti
0,000
Harmony 150/150 File – Nagu vīle 150/150 griti2.4EUR1209Harmony 150/150 File – Nagu vīle 150/150 gritiharmony-150-150-grit-file-nagu-vile
0,000
Harmony 220/280 Sponge Buffer – Naga vīle-bafs3.7EUR1211Harmony 220/280 Sponge Buffer – Naga vīle-bafsharmony-220-280-grit-sponge-buffer-naga-bufs
0,000
Astonishing Combo 100/180 – Pusmēness vīle-bafs 100/180 griti2.6EUR1610811015Astonishing Combo 100/180 – Pusmēness vīle-bafs 100/180 gritiastonishing-combo-100-180-pusmeness-vile-bafs-100-180-griti
0,000
Astonishing Contour 180/180 – Vīle dabīgiem nagiem 180/180 griti1.99EUR1610811014Astonishing Contour 180/180 – Vīle dabīgiem nagiem 180/180 gritiastonishing-contour-180-180-vile-dabigiem-nagiem-180-180-griti
0,000
Astonishing In Form 100/100 – Vīle mākslīgiem nagiem 100/100 griti1.99EUR1610811012Astonishing In Form 100/100 – Vīle mākslīgiem nagiem 100/100 gritiastonishing-in-form-100-100-vile-maksligiem-nagiem-100-100-griti
0,000
Astonishing Shape Up 150/150 – Vīle mākslīgiem nagiem 150/150 griti1.99EUR1610811013Astonishing Shape Up 150/150 – Vīle mākslīgiem nagiem 150/150 gritiastonishing-shape-up-150-150-vile-maksligiem-nagiem-150-150-griti
0,000
Astonishing Buff It 100/180 – Vīle-bafs 100/180 griti2.6EUR1610811018Astonishing Buff It 100/180 – Vīle-bafs 100/180 gritiastonishing-buff-it-100-180-vile-bafs-100-180-griti
0,000
Astonishing DUO File Buffer 100/180 – Vīle un bafs 100/180 griti2.6EUR1610811022Astonishing DUO File Buffer 100/180 – Vīle un bafs 100/180 gritiastonishing-duo-file-buffer-100-180-vile-un-bafs-100-180-griti
0,000
Astonishing Get Even 220/280 – Vīle-pulieris 220/280 griti3.13EUR1610811019Astonishing Get Even 220/280 – Vīle-pulieris 220/280 gritiastonishing-get-even-220-280-vile-pulieris-220-280-griti
0,000
Astonishing Hi Shine Round 600/4000 – Vīle-pulieris (šaura)1.99EUR1610811020Astonishing Hi Shine Round 600/4000 – Vīle-pulieris (šaura)astonishing-hi-shine-round-600-4000-vile-pulieris-saura
0,000
Astonishing High Shine Jumbo 600/4000 – Vīle-pulieris (plata)1.99EUR1610811021Astonishing High Shine Jumbo 600/4000 – Vīle-pulieris (plata)astonishing-high-shine-jumbo-600-4000-vile-pulieris-plata
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 100/100 (melna)1EUR1699811048NP File Black Boomerang – Vīle 100/100 (melna)nl-file-black-boomerang-100-100-vile
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 100/180 (melna)1EUR1699811049NP File Black Boomerang – Vīle 100/180 (melna)np-file-black-boomerang-vile-100-180-melna
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 80/80 (melna)1EUR1699811047NP File Black Boomerang – Vīle 80/80 (melna)np-file-black-boomerang-vile-80-80-melna
0,000
NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/100 (zebra)1EUR1699811051NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/100 (zebra)np-file-zebra-boomerang-vile-100-100-zebra
0,000
NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/180 (zebra)1EUR1699811053NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/180 (zebra)np-file-zebra-boomerang-vile-100-180-zebra
0,000
NP Block Buffer – Bafs-klucis (dažādu krāsu)0.8EUR1699812019NP Block Buffer – Bafs-klucis (dažādu krāsu)np-block-buffer-bafs-klucis-dazadu-krasu
0,000
NP File Half Moon Black – Vīle 80/80 (melna)1.07EUR1699811119NP File Half Moon Black – Vīle 80/80 (melna)np-file-half-moon-black-vile-80-80-melna
0,000
NP File Half Moon White – Vīle 100/180 (balta)1.07EUR1699811063NP File Half Moon White – Vīle 100/180 (balta)np-file-half-moon-white-vile-100-180-balta
0,000
Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēm6.5EUR03812; 03832Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēmcredo-duosoft-foot-care-file-pop-art-krasaina-pedu-vile
0,000
Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēm6.5EUR03812; 03832Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēmcredo-duosoft-foot-care-file-pop-art-krasaina-pedu-vile
0,000
Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēm6.5EUR03812; 03832Credo DUO-Soft Foot File Pop Art – Krāsaina pēdu vīle (rupjā/smalkā) ar maināmām uzlīmēmcredo-duosoft-foot-care-file-pop-art-krasaina-pedu-vile
0,000
Credo DUO-Soft Refills (coarse) – Rupjās pēdu vīles uzlīmes0.7EUR3451Credo DUO-Soft Refills (coarse) – Rupjās pēdu vīles uzlīmescredo-duosoft-refills-coarse-rupjas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo DUO-Soft Refills (coarse) – Rupjās pēdu vīles uzlīmes0.7EUR3451Credo DUO-Soft Refills (coarse) – Rupjās pēdu vīles uzlīmescredo-duosoft-refills-coarse-rupjas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo DUO-Soft Refills (fine) – Smalkās pēdu vīles uzlīmes 1 gab.0.7EUR3450Credo DUO-Soft Refills (fine) – Smalkās pēdu vīles uzlīmes 1 gab.credo-duosoft-refills-fine-smalkas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo DUO-Soft Refills (fine) – Smalkās pēdu vīles uzlīmes 1 gab.0.7EUR3450Credo DUO-Soft Refills (fine) – Smalkās pēdu vīles uzlīmes 1 gab.credo-duosoft-refills-fine-smalkas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo Sapphire Nail File 5" Apricot – Safīra nagu vīle (13cm)2.2EUR017530; 017510; 06224; 06234Credo Sapphire Nail File 5" Apricot – Safīra nagu vīle (13cm)credo-sapphire-nail-file-5-apricot-safira-nagu-vile-13cm
0,000
EzFlow Grey Fox File Vīle 180/1802EUR60230EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180. Vīle dabīgiem nagiem.ezflow-grey-fox-file-vile-180-180-60230
0,000
EzFlow Grey wolf file Vīle 150/1502EUR60231EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 Vīle nagiem.ezflow-grey-wolf-file-vile-150-150-60231
0,000
EzFlow Killer Whale Pro Shiner – Pulējamā vīle (trīspusējā)3.84EUR60234EzFlow Killer Whale Pro Shiner – Pulējamā vīle (trīspusējā) EzFlow Killer Whale Pro Shiner – Pulējamā vīle (trīspusējā). Pulieris nagiem izteiktam spīdumam.ezflow-killer-whale-pro-shiner-pulejama-vile-trispuseja
0,000
EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #602332.6EUR60233EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #60233 Vīle nagiem.ezflow-sand-shark-ii-pro-buffer-vile-220-280-60233
0,000
EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #602322EUR60232EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #60232 Vīle nagiem.ezflow-white-tiger-pro-file-vile-100-100-60232
0,000
Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle (3-pusējā)9.8EUR08812; 08862Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle (3-pusējā)credo-keramik-nail-file-pop-art-keramiska-nagu-vile-3-puseja
0,000
Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle (3-pusējā)9.8EUR08812; 08862Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle (3-pusējā)credo-keramik-nail-file-pop-art-keramiska-nagu-vile-3-puseja
0,000
Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150 griti) 10 gab.2.2EUR020030; 05924; 020010; 05934Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150 griti) 10 gab.credo-emery-boards-rupja-smilspapira-vile-110mm-120-150-griti-10-gab
0,000
Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150 griti) 10 gab.2.2EUR020030; 05924; 020010; 05934Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150 griti) 10 gab.credo-emery-boards-rupja-smilspapira-vile-110mm-120-150-griti-10-gab
0,000
Credo Manicure Glass Nail File – Manikīra stikla vīle (140mm)4.98EUR021010; 21034Credo Manicure Glass Nail File – Manikīra stikla vīle (140mm)credo-manicure-glass-nail-file-manikira-stikla-vile-140mm
0,000
Astonishing Jumbo File – Vīle mākslīgiem un dabīgiem nagiem 150/180 griti1.99EUR1610811016Astonishing Jumbo File – Vīle mākslīgiem un dabīgiem nagiem 150/180 gritiastonishing-jumbo-file-vile-maksligiem-un-dabigiem-nagiem-150-180-griti
0,000

Vīles

Vīles profesionālai lietošanai. manikīram, pedikīram. Nagu pieaudzēšanai un modelēšanai.

Astonishing Jumbo File – Vīle mākslīgiem un dabīgiem nagiem 150/180 griti

Astonishing Jumbo File – Vīle mākslīgiem un dabīgiem nagiem

Ražotājs: Astonishing
1.99 EUR
Credo Manicure Glass Nail File – Manikīra stikla vīle (140mm)

Credo Manicure Glass Nail File – Manikīra stikla vīle

Ražotājs: Credo
4.98 EUR
Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150 griti) 10 gab.

Credo Emery Boards – Rupjā smilšpapīra vīle 110mm (120/150

Ražotājs: Credo
2.20 EUR
Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle (3-pusējā)

Credo Keramik Nail File Pop Art – Keramiskā nagu vīle

Ražotājs: Credo
9.80 EUR
Harmony Buffer – Vīle-bafiks 100/180 griti

Harmony Buffer – Vīle-bafiks 100/180 griti. Vīle-bafiks

Ražotājs: Harmony
3.70 EUR
Credo Sapphire Nail File 6" Apricot – Safīra nagu vīle (15cm)

Credo Sapphire Nail File 6" Apricot – Safīra nagu vīle

Ražotājs: Credo
2.50 EUR
Credo Stikla nagu vīle (140mm)

Credo Stikla nagu vīle

Ražotājs: Credo
5.00 EUR
IBD Black Padded file Vīle 100/180 griti

IBD Black Padded file Vīle 100/180

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Emerald 180/180 griti

IBD vīle Emerald 180/180

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Ruby 100/100 griti

IBD vīle Ruby 100/100

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Saphire 150/150 griti

IBD vīle Saphire 150/150

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta)

Izliekta profesionālā slīpēšanas vīle (rīve). Materiāls:

Ražotājs: Staleks
6.50 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика