Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Credo Keramiskā nagu vīle9.8EUR08830Credo Keramiskā nagu vīlekeramiska-nagu-vile
0,000
Credo Safīra nagu vīle "6"2.5EUR18030Credo Safīra nagu vīle "6"credo-safira-nagu-vile-6
0,000
Credo Stikla nagu vīle (maza) 140mm5EUR21010Credo Stikla nagu vīle (maza) 140mmcredo-stikla-nagu-vile-maza-140mm
0,000
IBD Black Padded file Vīle 100/180 griti1.7EUR71011IBD Black Padded file Vīle 100/180 gritiibd-black-padded-file-vile-100-180-griti
0,000
IBD vīle Diamond 220/280 griti3.4EUR527754IBD vīle Diamond 220/280 gritiibd-vile-diamond-220-280-griti
0,000
IBD vīle Emerald 180/180 griti1.7EUR14013IBD vīle Emerald 180/180 gritiibd-vile-emerald-180-180-griti
0,000
IBD vīle Ruby 100/100 griti1.7EUR14014IBD vīle Ruby 100/100 gritiibd-vile-ruby-100-100-griti
0,000
IBD vīle Saphire 150/150 griti1.7EUR14012IBD vīle Saphire 150/150 gritiibd-vile-saphire-150-150-griti
0,000
Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta)6.5EURTD-02Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta) Izliekta profesionālā slīpēšanas vīle (rīve). Materiāls: mitrumizturīgs alksnis. Raupjums: 100/180 griti. Ieliekta pēdu vīle ērtākai lietošanai, viena puse ir rupjāka, otra – smalkāka.staleks-pedu-vile-koka-td-02
0,000
Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/2401.5EUR#01312Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/240harmony-thin-wooden-file-koka-vile-240-240
0,000
Harmony 180/180 File – Nagu vīle2.4EUR1238Harmony 180/180 File – Nagu vīleharmony-180-180-grit-file-nagu-vile
0,000
Harmony 150/150 File – Nagu vīle2.4EUR1209Harmony 150/150 File – Nagu vīleharmony-150-150-grit-file-nagu-vile
0,000
Harmony 220/280 Sponge Buffer – Naga vīle-bafs3.7EUR1211Harmony 220/280 Sponge Buffer – Naga vīle-bafsharmony-220-280-grit-sponge-buffer-naga-bufs
0,000
Astonishing Combo 100/180 – Pusmēness vīle2.5EUR1610811004Astonishing Combo 100/180 – Pusmēness vīleastonishing-combo-100-180-pusmeness-vile
0,000
Astonishing Contour 180/180 – Vīle1.99EUR1610811014Astonishing Contour 180/180 – Vīleastonishing-contour-180-180-vile
0,000
Astonishing In Form 100/100 – Vīle1.99EUR1610811012Astonishing In Form 100/100 – Vīleastonishing-in-form-100-100-vile
0,000
Astonishing Shape Up 150/150 – Vīle1.99EUR1610811013Astonishing Shape Up 150/150 – Vīleastonishing-shape-up-150-150-vile
0,000
Astonishing Buff It 100/180 – Vīle-bafs2.6EUR1610811018Astonishing Buff It 100/180 – Vīle-bafsastonishing-buff-it-100-180-vile-bafs
0,000
Astonishing DUO File Buffer 100/180 – Vīle un bafs2.6EUR1610811009Astonishing DUO File Buffer 100/180 – Vīle un bafsastonishing-duo-file-buffer-100-180-vile-un-bafs
0,000
Astonishing Get Even 220/280 – Vīle-bafs3.13EUR1610812002Astonishing Get Even 220/280 – Vīle-bafsastonishing-get-even-220-280-vile-bafs
0,000
Astonishing Hi Shine Round 600/4000 – Vīle-pulieris (šaura)1.99EUR1610813001Astonishing Hi Shine Round 600/4000 – Vīle-pulieris (šaura)astonishing-hi-shine-round-600-4000-vile-pulieris-saura
0,000
Astonishing Hi Shine Jumbo 600/400 – Vīle-pulieris (plata)1.99EUR1610813002Astonishing Hi Shine Jumbo 600/400 – Vīle-pulieris (plata)astonishing-hi-shine-jumbo-600-400-vile-pulieris-plata
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 100/100 (melna)1EUR1699811048NP File Black Boomerang – Vīle 100/100 (melna)nl-file-black-boomerang-100-100-vile
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 100/180 (melna)1EUR1699811049NP File Black Boomerang – Vīle 100/180 (melna)np-file-black-boomerang-vile-100-180-melna
0,000
NP File Black Boomerang – Vīle 80/80 (melna)1EUR1699811047NP File Black Boomerang – Vīle 80/80 (melna)np-file-black-boomerang-vile-80-80-melna
0,000
NP File White Boomerang – Vīle 180/180 (balta)1EUR1699811058NP File White Boomerang – Vīle 180/180 (balta)np-file-white-boomerang-vile-180-180-balta
0,000
NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/100 (zebra)1EUR1699811051NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/100 (zebra)np-file-zebra-boomerang-vile-100-100-zebra
0,000
NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/180 (zebra)1EUR1699811053NP File Zebra Boomerang – Vīle 100/180 (zebra)np-file-zebra-boomerang-vile-100-180-zebra
0,000
NP File Zebra Boomerang – Vīle 80/80 (zebra)1EUR1699811006NP File Zebra Boomerang – Vīle 80/80 (zebra)np-file-zebra-boomerang-vile-80-80-zebra
0,000
NP Block Buffer – Bafs-klucis (dažādu krāsu)0.8EUR1699812019NP Block Buffer – Bafs-klucis (dažādu krāsu)np-block-buffer-bafs-klucis-dazadu-krasu
0,000
NP File Half Moon Black – Vīle 100/180 (melna)1.07EUR1699811062NP File Half Moon Black – Vīle 100/180 (melna)np-file-half-moon-black-vile-100-180-melna
0,000
NP File Half Moon Black – Vīle 80/80 (melna)1.07EUR1699811119NP File Half Moon Black – Vīle 80/80 (melna)np-file-half-moon-black-vile-80-80-melna
0,000
NP File Half Moon White – Vīle 100/180 (balta)1.07EUR1699811063NP File Half Moon White – Vīle 100/180 (balta)np-file-half-moon-white-vile-100-180-balta
0,000
Credo Duosoft Foot Care File – Krāsaina pēdu vīle (mainamās uzlikas)6.5EUR03812Credo Duosoft Foot Care File – Krāsaina pēdu vīle (mainamās uzlikas)credo-duosoft-foot-care-file-krasaina-pedu-vile-mainamas-uzlikas
0,000
Credo Duosoft Refills Coarse - rupjās pēdu vīles uzlikas0.7EUR03451Credo Duosoft Refills Coarse - rupjās pēdu vīles uzlikascredo-duosoft-refills-coarse-rupjas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo Duosoft Refills Fine - smalkās pēdu vīles uzlikas0.7EUR03450Credo Duosoft Refills Fine - smalkās pēdu vīles uzlikascredo-duosoft-refills-fine-smalkas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo Safīra nagu vīle "5"2.2EUR17530Credo Safīra nagu vīle "5"credo-safira-nagu-vile-5
0,000
EF. Vīle bumerangs 80/801EURbum-80-80EF. Vīle bumerangs 80/80 Ieliekta vile, nagiemef-vile-bumerangs-80-80
0,000
EF. Vīle bumerangs 120/2401EURbum-120-240EF. Vīle bumerangs 120/240 Ieliekta vīle, nagiemef-vile-bumerangs-120-240
0,000
EF. Vīle pedikīram2EURFC-915EF. Vīle pedikīram Pieejami dažādi dizaini. Pēdu vīleef-vile-pedikiram
0,000
EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #602302EUR60230EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #60230 Vīle nagiem.ezflow-grey-fox-file-vile-180-180-60230
0,000
EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #602312EUR60231EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #60231 Vīle nagiem.ezflow-grey-wolf-file-vile-150-150-60231
0,000
EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #602343.8460234EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #60234 vīle nagiemezflow-killer-whale-proshiner-pulejama-vile-60234
0,000
EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #602332.6EUR60233EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #60233 Vīle nagiem.ezflow-sand-shark-ii-pro-buffer-vile-220-280-60233
0,000
EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #602322EUR60232EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #60232 Vīle nagiem.ezflow-white-tiger-pro-file-vile-100-100-60232
0,000
Credo Rupjās smilšpapīra vīles (10gb.)2.2EUR20030Credo Rupjās smilšpapīra vīles (10gb.) Rupjās smilšpapīra vīles Credo. Komplektā 10 gab. Ražotājs: Credo, Solingen, Vācija.credo-rupjas-smilspapira-viles-10gb
0,000

Vīles

Vīles profesionālai lietošanai. manikīram, pedikīram. Nagu pieaudzēšanai un modelēšanai.

Credo Rupjās smilšpapīra vīles (10gb.)

Rupjās smilšpapīra vīles Credo. Komplektā 10 gab. Ražotājs:

Ražotājs: Credo
2.20 EUR
Credo Keramiskā nagu vīle

Credo Keramiskā nagu

Ražotājs: Credo
9.80 EUR
Credo Safīra nagu vīle "6"

Credo Safīra nagu vīle

Ražotājs: Credo
2.50 EUR
Credo Stikla nagu vīle (maza) 140mm

Credo Stikla nagu vīle (maza)

Ražotājs: Credo
5.00 EUR
IBD Black Padded file Vīle 100/180 griti

IBD Black Padded file Vīle 100/180

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Diamond 220/280 griti

IBD vīle Diamond 220/280

Ražotājs: IBD
3.40 EUR
IBD vīle Emerald 180/180 griti

IBD vīle Emerald 180/180

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Ruby 100/100 griti

IBD vīle Ruby 100/100

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
IBD vīle Saphire 150/150 griti

IBD vīle Saphire 150/150

Ražotājs: IBD
1.70 EUR
Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta)

Izliekta profesionālā slīpēšanas vīle (rīve). Materiāls:

Ražotājs: Staleks
6.50 EUR
Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/240

Harmony Thin Wooden File – Koka vīle 240/240 Dabīgā naga

Ražotājs: Harmony
1.50 EUR
Harmony 180/180 File – Nagu vīle

Harmony 180/180 File – Nagu vīle Māklsīgā naga

Ražotājs: Harmony
2.40 EUR
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика