Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Clean+Easy Cleanse – Ādas attīrītājs pirms vaksācijas8EURN43603Clean+Easy Cleanse – Ādas attīrītājs pirms vaksācijasclean-easy-cleanse-adas-attiritajs-pirms-vaksacijas
0,000
Clean+Easy Lavander Powder – Lavandas pūderis4EURN47205Clean+Easy Lavander Powder – Lavandas pūderisclean-easy-lavander-powder-lavandas-puderis
0,000
Clean+Easy Numbing Antiseptic Lotion – Sāpju mazinošs antiseptiķis (pirms vaksācijas)7.5EURN43609Clean+Easy Numbing Antiseptic Lotion – Sāpju mazinošs antiseptiķis (pirms vaksācijas)clean-easy-numbing-antiseptic-lotion-antiseptikis
0,000
Clean+Easy Prep Oil – Ādu nomierinoša eļļa7.5EURN47322Clean+Easy Prep Oil – Ādu nomierinoša eļļaclean-easy-prep-oil-adu-nomierinosa-ella
0,000
Clean+Easy Restore – Losjons pēc depilācijas6EURN43612Clean+Easy Restore – Losjons pēc depilācijasclean-easy-restore-losjons-pec-depilacijas
0,000
Clean+Easy Remove – Vaska notīrītājs5EURN43605Clean+Easy Remove – Vaska notīrītājsclean-easy-remove-vaska-notiritajs
0,000
Clean+Easy Soothe Aloe Vera Gel – Atvēsinoša alvejas želeja10EURN43604Clean+Easy Soothe Aloe Vera Gel – Atvēsinoša alvejas želejaclean-easy-soothe-aloe-vera-gel-atvesinosa-alvejas-zeleja
0,000
Clean+Easy Azulene – Ādu nomierinoša eļļa (pēc vaksācijas)6.5EURN41116Clean+Easy Azulene – Ādu nomierinoša eļļa (pēc vaksācijas)clean-easy-azulene-adu-nomierinosa-ella
0,000
Salon Classics Post Waxing Soothing Gel – Nomierinošs Alvejas gēls pēc vaksācijas13.8EUR800416Salon Classics Post Waxing Soothing Gel – Nomierinošs Alvejas gēls pēc vaksācijassalon-classics-post-waxing-soothing-gel-nomierinoss-alvejas-gels-pec-vaksacijas
0,000
Salon Classics Milk Cleanser Post Waxing Lotion – Avokado pieniņš pēc vaksācijas14.9EUR800415Salon Classics Milk Cleanser Post Waxing Lotion – Avokado pieniņš pēc vaksācijassalon-classics-milk-cleanser-post-waxing-lotion-avokado-pienins-pec-vaksacijas
0,000
Salon Classics Post Waxing Lotion – Losjons pēc vaksācijas10.9EUR800418Salon Classics Post Waxing Lotion – Losjons pēc vaksācijassalon-classics-post-waxing-lotion-losjons-pec-vaksacijas
0,000
Salon Classics Pre Waxing Lotion – Lavandas losjons pirms vaksācijas13.9EURSalon Classics Pre Waxing Lotion – Lavandas losjons pirms vaksācijassalon-classics-pre-waxing-lotion-lavandas-losjons-pirms-vaksacijas
0,000
Salon Classics Waxing Oil – Jasmīna eļļa pirms un pēc vaksācijas14.9EUR800414Salon Classics Waxing Oil – Jasmīna eļļa pirms un pēc vaksācijassalon-classics-waxing-oil-jasmina-ella-pirms-un-pec-vaksacijas
0,000

Pirms & Pēc vaksācijas

Pirms & Pēc Vaksācijas.Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Salon Classics Waxing Oil – Jasmīna eļļa pirms un pēc vaksācijas

(500ml) Salon Classics Waxing Oil – Jasmīna eļļa pirms un

Ražotājs: Salon Classics
14.90 EUR
Salon Classics Pre Waxing Lotion – Lavandas losjons pirms vaksācijas

(500ml) Salon Classics Pre Waxing Lotion – Lavandas losjons

Ražotājs: Salon Classics
13.90 EUR
Salon Classics Post Waxing Lotion – Losjons pēc vaksācijas

(150ml) Salon Classics Post Waxing Lotion – Losjons pēc

Ražotājs: Salon Classics
10.90 EUR
Salon Classics Milk Cleanser Post Waxing Lotion – Avokado pieniņš pēc vaksācijas

(500ml) Salon Classics Milk Cleanser Post Waxing Lotion –

Ražotājs: Salon Classics
14.90 EUR
13.80 EUR
Clean+Easy Cleanse – Ādas attīrītājs pirms vaksācijas

(473ml) Cleanse – Ādas attīrītājs pirms

Ražotājs: Clean & Easy
8.00 EUR
Clean+Easy Lavander Powder – Lavandas pūderis

(100g) Lavander Powder – Lavandas pūderis.   Mitrumu

Ražotājs: Clean & Easy
4.00 EUR
7.50 EUR
Clean+Easy Prep Oil – Ādu nomierinoša eļļa

(147ml) Prep Oil – Ādu nomierinoša eļļa.   Eļļa ādas

Ražotājs: Clean & Easy
7.50 EUR
Clean+Easy Restore – Losjons pēc depilācijas

(147ml / 473ml) Restore – Losjons pēc

Ražotājs: Clean & Easy
6.00 EUR
Clean+Easy Remove – Vaska notīrītājs

(147ml / 473ml) Remove – Vaska

Ražotājs: Clean & Easy
5.00 EUR
Clean+Easy Soothe Aloe Vera Gel – Atvēsinoša alvejas želeja

(473ml) Soothe Aloe Vera Gel – Atvēsinoša alvejas

Ražotājs: Clean & Easy
10.00 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика