Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Intensive Eye Deep Black - dziļi melna acu krāsa5.55EURAWT0001Intensive Eye Deep Black - dziļi melna acu krāsaintensive-eye-deep-black-dzili-melna-acu-krasa
0,000
Intensive Eye Black - melna acu krāsa5.55EURAWS0001Intensive Eye Black - melna acu krāsaintensive-eye-black-melna-acu-krasa
0,000
Intensive Eye Ash Grey - pelnu pelēka acu krāsa5.55EURAWAG001Intensive Eye Ash Grey - pelnu pelēka acu krāsaintensive-eye-ash-grey-pelnu-peleka-acu-krasa
0,000
Intensive Eye Light Brown - gaiši brūna acu krāsa5.55EURAWM0001Intensive Eye Light Brown - gaiši brūna acu krāsaintensive-eye-light-brown-gaisi-bruna-acu-krasa
0,000
Intensive Eye Brown - brūna acu krāsa5.55EURAWB0002Intensive Eye Brown - brūna acu krāsaintensive-eye-brown-bruna-acu-krasa
0,000
Intensive Eye Blue/Black - zili melna acu krāsa5.55EURAWB0001Intensive Eye Blue/Black - zili melna acu krāsaintensive-eye-blue-black-zili-melna-acu-krasa
0,000
Eyepearl Intensive Professional Tinting KIT Komplekts skropstu un uzacu krāsošanai8.9EURTKB0002Eyepearl Intensive Professional Tinting KIT Komplekts skropstu un uzacu krāsošanai. acu krāsa (20ml) krēmveida škaidītājs 3% (20ml) ota trauks krāsas sajaukšanaieyepearl-intensive-professional-tinting-kit-komplekts-skropstu-un-uzacu-krasosanai
0,000
Intensive Eye Natural - Naturālā acu krāsa5.55EURAWN0001Intensive Eye Natural - Naturālā acu krāsaintensive-eye-natural-naturala-acu-krasa
0,000
Intensive Eyepearl Grafit – Grafīts (pēlēcīgi-brūna) acu krāsa5.55EURAWG0001Intensive Eyepearl Grafit – Grafīts (pēlēcīgi-brūna) acu krāsa 20ml, Intensive Grafit/Graphite – grafīts (pēlēcīgi-brūna) acu krāsa. Lietošana: sajaukt 2 cm krēmu ar 2-4 pilieniem Intensive Spezial-Entwickerlosung 6% H2O2. Uzklāt un nogaidīt 2-10 minūtes. Noņemt krāsu un noskalot ar aukstu ūdeni. Satur: toluylendiamīnu un rezorcīnu. Uz produktu var būt alerģiska reakcija. Procedūras laikā lietot cimdus. Ja produkts nokļūst acīs, tās nekavējoties izskalot. Tikai profesionālai lietošanai.intensive-eyepearl-grafit-grafits-pelecigi-bruna-acu-krasa
0,000

Krāsas Intensive

Krāsas Intensive. Augstas kvalitātes profesionālas acu krāsas. Daudzveidīga toņu izvēle. Ekanomiskas un vieglas lietošanā.

Intensive Eyepearl Grafit – Grafīts (pēlēcīgi-brūna) acu krāsa

20ml, Intensive Grafit/Graphite – grafīts

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Natural - Naturālā acu krāsa

Intensive Eyepearl Natural – Naturālā acu krāsa

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Eyepearl Intensive Professional Tinting KIT Komplekts skropstu un uzacu krāsošanai

Eyepearl Intensive Professional Tinting KIT Komplekts

Ražotājs: Intensive
8.90 EUR
Intensive Eye Deep Black - dziļi melna acu krāsa

Intensive Eye Deep Black - dziļi melna acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Black - melna acu krāsa

20ml, Intensive Eye Black - melna acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Ash Grey - pelnu pelēka acu krāsa

20ml, Intensive Eye Ash Grey - pelnu pelēka acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Light Brown - gaiši brūna acu krāsa

20ml, Intensive Eye Light Brown - gaiši brūna acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Brown - brūna acu krāsa

20ml, Intensive Eye Brown - brūna acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Intensive Eye Blue/Black - zili melna acu krāsa

20ml, Intensive Eye Blue/Black - zili melna acu

Ražotājs: Intensive
5.55 EUR
Copyright www.maxx-marketing.net

Яндекс.Метрика