Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Izmaiņas darba laikā vasaras periodā līdz 31. augustam

P. – C.     9:00-17:00

Pktd.       9:00-16:00

Clean+Easy Sensitive – Šķidrais vasks (jutīgai ādai)8.9EURN41151Clean+Easy Sensitive – Šķidrais vasks (jutīgai ādai)clean-easy-sensitive-skidrais-vasks-jutigai-adai
0,000
Clean+Easy Original – Oriģinālais šķidrais vasks8.9EURN41150Clean+Easy Original – Oriģinālais šķidrais vasksclean-easy-original-originalais-skidrais-vasks
0,000
Clean+Easy Ultra Sensitive – Šķidrais vasks (īpaši jutīgai ādai)10.5EURN47417Clean+Easy Ultra Sensitive – Šķidrais vasks (īpaši jutīgai ādai)clean-easy-ultra-sensitive-skidrais-vasks-ipasi-jutigai-adai
0,000
Clean+Easy Black Tea – Melnās tējas šķidrais vasks9EURN47416Clean+Easy Black Tea – Melnās tējas šķidrais vasksclean-easy-black-tea-melnas-tejas-skidrais-vasks
0,000
Clean+Easy White Tea with Zinc oxide – Baltās tējas un Cinka oksīda šķidrais vasks9EURN47415Clean+Easy White Tea with Zinc oxide – Baltās tējas un Cinka oksīda šķidrais vasksclean-easy-white-tea-with-zinc-oxide-baltas-tejas-ar-cinka-oksidu-skidrais-vasks
0,000
Clean+Easy Green Tea – Zaļās tējas šķidrais vasks9EURN47414Clean+Easy Green Tea – Zaļās tējas šķidrais vasksclean-easy-green-tea-zalas-tejas-skidrais-vasks
0,000

Šķidrie vaski bundžās

Šķidrie vaski bundžās. Clean&Easy profesionālā vaksācijas sistēma no Amerikas. Ekanomiska. Ērti lietojama. Mazsāpīga.

Clean+Easy Sensitive – Šķidrais vasks (jutīgai ādai)

(396g) Sensitive – Šķidrais vasks (jutīgai

Ražotājs: Clean & Easy
8.90 EUR
Clean+Easy Original – Oriģinālais šķidrais vasks

(396g) Original – Oriģinālais šķidrais

Ražotājs: Clean & Easy
8.90 EUR
Clean+Easy Ultra Sensitive – Šķidrais vasks (īpaši jutīgai ādai)

(368g) Ultra Sensitive – Šķidrais vasks (īpaši jutīgai

Ražotājs: Clean & Easy
10.50 EUR
Clean+Easy Black Tea – Melnās tējas šķidrais vasks

(396g) Black Tea – Melnās tējas šķidrais vasks ar

Ražotājs: Clean & Easy
9.00 EUR
Ražotājs: Clean & Easy
9.00 EUR
Clean+Easy Green Tea – Zaļās tējas šķidrais vasks

(396g) Green Tea – Zaļās tējas šķidrais vasks. Vasks

Ražotājs: Clean & Easy
9.00 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика