Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298389

Astonishing Acrylic Powder (Cover Nude) – Akrila pūderis (bēšīgs)9.7EUR20007000022Astonishing Acrylic Powder (Cover Nude) – Akrila pūderis (bēšīgs) (25g) Astonishing Acrylic Powder (Cover Nude) – Akrila pūderis (bēšīgs). Pūderi lieto nagu modelēšanā kopā ar Astonishing monomēru. Augstas kvalitātes, noturīgs akrila pūderis Astonishing – viegli klājas, tāpēc ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Nagu pieaudzēšana akrila tehnikā balstās uz akrila pūdera (polimēra) savienojumu ar akrila šķidrumu (monomēru).astonishing-acrylic-powder-cover-nude-akrila-puderis-besigs
0,000

Astonishing Acrylic Powder (Cover Nude) – Akrila pūderis (bēšīgs) - 20007000022

9.70 EUR
Ražotājs: Astonishing
Daudzums: 

(25g) Astonishing Acrylic Powder (Cover Nude) – Akrila pūderis (bēšīgs). Pūderi lieto nagu modelēšanā kopā ar Astonishing monomēru.

Augstas kvalitātes, noturīgs akrila pūderis Astonishing – viegli klājas, tāpēc ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Nagu pieaudzēšana akrila tehnikā balstās uz akrila pūdera (polimēra) savienojumu ar akrila šķidrumu (monomēru).

Akrila pieaudzēšanas tehnika tiek augsti novērtēta visā pasaulē un aktīvi izmantota nagu pieaudzēšanas konkursos, jo šī tehnika ļauj viegli radīt dažādus nagu dizainus un efektus – abstraktus rakstus, reljefus, 3D dizainus, figūras, smalkos dekora elementus.

Modelējot nagus akrila tehnikā, ir svarīgi izmantot pareizas polimēra un monomēra proporcijas, lai nodrošinātu ātru un kārtīgu materiāla sacietēšanu un iegūtu vēlamo rezultātu – izturīgus pieaudzētos nagus.

Veidojot nagu dizainu, proporcijas ir iespējams mainīt – atkarībā no dizaina un efekta, ko vēlaties iegūt.

Lietošana: Sagatavojiet dabīgo nagu – noņemt kutikulu un ar Blue Scrub un salveti noņemt netīrumus. (Ja nepieciešams, uzklājiet praimeri). Izveidojiet naga formu ar Astonishing monomēru (šķidrumu) un Astonishing akrila pūderi.

Sajaukšanas attiecība: 1,5-2 daļas monomēra x 1 daļu pūdera.

 

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Яндекс.Метрика