Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Harmony Vīle 150/1502.4EUR01209Harmony Vīle 150/150vile-150-150-grit
0,000
Harmony Vīle Buffer 100/1803.7EUR1210Harmony Vīle Buffer 100/180 Vīle - bafiks naga sagatavošanai pirms Gelish laku uzklāšanas.harmony-vile-buffer-100-180
0,000
Harmony Vīle Buffer 220/2803.7EUR192082Harmony Vīle Buffer 220/280 Bafiks dabīgā naga slīpēšanai.vile-buffer-220-280-grit
0,000
Credo Keramiskā nagu vīle9.8EUR08824Credo Keramiskā nagu vīlekeramiska-nagu-vile
0,000
Credo Safīra nagu vīle "6"2.5EUR06024Credo Safīra nagu vīle "6"credo-safira-nagu-vile-6
0,000
Credo Stikla nagu vīle (maza)5EUR21001Credo Stikla nagu vīle (maza)credo-stikla-nagu-vile-maza
0,000
Credo Stikla nagu vīle (liela)8EUR21201Credo Stikla nagu vīle (liela)credo-stikla-nagu-vile-liela
0,000
Credo Pēdu vīle (krāsaina)6.5EUR03832Credo Pēdu vīle (krāsaina)pedu-vile-krasaina
0,000
Astonishing Buff It Vīle 100/1802.6EURV__le_Buff_It_100_180_Astonishing Buff It Vīle 100/180vile-buff-it-100-180
0,000
IBD Black padded files N1 Vīle #710111.771011IBD Black padded files N1 Vīle #71011ibd-black-padded-files-n1-vile-71011
0,000
IBD Emerald 180/180 Vīle #140131.714013IBD Emerald 180/180 Vīle #14013ibd-emerald-180-180-vile-14013
0,000
IBD Ruby 100/100 Vīle #140141.714014IBD Ruby 100/100 Vīle #14014ibd-ruby-100-100-vile-14014
0,000
IBD Saphire 150/150 Vīle #140121.714012IBD Saphire 150/150 Vīle #14012ibd-saphire-150-150-vile-14012
0,000
IBD White Padded Vīle #7101001.7710100IBD White Padded Vīle #710100ibd-white-padded-vile-710100
0,000
Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta)6.5EURTD-02Staleks – Koka pēdu vīle 100/180 (izliekta) Izliekta profesionālā slīpēšanas vīle (rīve). Materiāls: mitrumizturīgs alksnis. Raupjums: 100/180 griti. Ieliekta pēdu vīle ērtākai lietošanai, viena puse ir rupjāka, otra – smalkāka.staleks-pedu-vile-koka-td-02
0,000
Harmony Thin Wooden File - koka vīle 240/2401.5#01312Harmony Thin Wooden File - koka vīle 240/240harmony-thin-wooden-file-koka-vile-240-240
0,000
Harmony 180/180 Grit File - nagu vīle2.41238Harmony 180/180 Grit File - nagu vīleharmony-180-180-grit-file-nagu-vile
0,000
Harmony 150/150 Grit File - nagu vīle2.41209Harmony 150/150 Grit File - nagu vīleharmony-150-150-grit-file-nagu-vile
0,000
Harmony 220/280 Grit Sponge Buffer - naga bufs3.71211Harmony 220/280 Grit Sponge Buffer - naga bufsharmony-220-280-grit-sponge-buffer-naga-bufs
0,000
Harmony 100/180 Grit Sponge Buffer - naga bufs3.71210Harmony 100/180 Grit Sponge Buffer - naga bufsharmony-100-180-grit-sponge-buffer-naga-bufs
0,000
Astonishing Combo 100/180 Grit - pusmēness vīle1.991610811004Astonishing Combo 100/180 Grit - pusmēness vīleastonishing-combo-100-180-grit-pusmeness-vile
0,000
Astonishing Contour 180/180 Grit - vīle1.991610811003Astonishing Contour 180/180 Grit - vīleastonishing-contour-180-180-grit-vile
0,000
Astonishing In Form 100/100 Grit - vīle1.99161081101Astonishing In Form 100/100 Grit - vīleastonishing-in-form-100-100-grit-vile
0,000
Astonishing Shape Up 150/150 Grit - vīle 1.991610811002Astonishing Shape Up 150/150 Grit - vīle astonishing-shape-up-150-150-grit-vile
0,000
Astonishing Buff It 100/180 Grit - bufs2.6EUR1610812001Astonishing Buff It 100/180 Grit - bufsastonishing-buff-it-100-180-grit-bufs
0,000
Astonishing Duo File 180 grit / 100 Buffer - vīle un bufs2.61610811009Astonishing Duo File 180 grit / 100 Buffer - vīle un bufsastonishing-duo-file-180-grit-100-buffer-vile-un-bufs
0,000
Astonishing Get Even 220/280 Grit - bafs3.131610812002Astonishing Get Even 220/280 Grit - bafsastonishing-get-even-220-280-grit-bafs
0,000
Astonishing Hi Shine Round 600/4000 Grit - pulieris1.99EUR1610813001Astonishing Hi Shine Round 600/4000 Grit - pulierisastonishing-hi-shine-round-600-4000-grit-pulieris
0,000
Astonishing Hi Shine - Jumbo 600/400 Grit - pulieris 1.991610813002Astonishing Hi Shine - Jumbo 600/400 Grit - pulieris astonishing-hi-shine-jumbo-600-400-grit-pulieris
0,000
NL File Black Boomerang 100/100 - vīle1EUR1699811048NL File Black Boomerang 100/100 - vīlenl-file-black-boomerang-100-100-vile
0,000
NL File Black Boomerang 100/180 - vīle1EUR1699811049NL File Black Boomerang 100/180 - vīlenl-file-black-boomerang-100-180-vile
0,000
NL File Black Boomerang 80/80 - vīle1EUR1699811047NL File Black Boomerang 80/80 - vīlenl-file-black-boomerang-80-80-vile
0,000
NL File White Boomerang 180/180 - vīle1EUR1699811058NL File White Boomerang 180/180 - vīlenl-file-white-boomerang-180-180-vile
0,000
NL File Zebra Boomerang 100/100 - vīle1EUR1699811051NL File Zebra Boomerang 100/100 - vīlenl-file-zebra-boomerang-100-100-vile
0,000
NL File Zebra Boomerang 100/180 - vīle1EUR1699811053NL File Zebra Boomerang 100/180 - vīlenl-file-zebra-boomerang-100-180-vile
0,000
NL File Zebra Boomerang 80/80 - vīle1EUR1699811006NL File Zebra Boomerang 80/80 - vīlenl-file-zebra-boomerang-80-80-vile
0,000
NL Block Buffer - bafs gela naga sagatavošanai, dažādu krāsu0.8EUR1699812019NL Block Buffer - bafs gela naga sagatavošanai, dažādu krāsunl-block-buffer-bafs-dazadu-krasu
0,000
NL File Half Moon Black 100/180 - vīle1.07EUR1699811062NL File Half Moon Black 100/180 - vīlenl-file-half-moon-black-100-180-vile
0,000
NL File Half Moon Black 80/80 - vīle1.07EUR1699811119NL File Half Moon Black 80/80 - vīlenl-file-half-moon-black-80-80-vile
0,000
NL File Half Moon White 100/180 - vīle1.07EUR1699811063NL File Half Moon White 100/180 - vīlenl-file-half-moon-white-100-180-vile
0,000
Credo Duosoft Foot Care File – Krāsaina pēdu vīle6.5EUR3812Credo Duosoft Foot Care File – Krāsaina pēdu vīlecredo-duosoft-foot-care-file-pop-art-krasaina-pedu-vile
0,000
Credo Duosoft refills Coarse - rupjās pēdu vīles uzlikas0.7EUR03451Credo Duosoft refills Coarse - rupjās pēdu vīles uzlikascredo-duosoft-refills-coarse-rupjas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo Duosoft Refills Fine - smalkās pēdu vīles uzlikas0.7EUR03450Credo Duosoft Refills Fine - smalkās pēdu vīles uzlikascredo-duosoft-refills-fine-smalkas-pedu-viles-uzlikas
0,000
Credo Safīra nagu vīle "5"2.2EUR06224Credo Safīra nagu vīle "5"credo-safira-nagu-vile-5
0,000
EF. Vīle bumerangs 80/801EUREF__V__le_bumerangs_80_80EF. Vīle bumerangs 80/80 Ieliekta vile, nagiemef-vile-bumerangs-80-80
0,000
EF. Vīle bumerangs 120/2401EUREF__V__le_bumerangs_120_240EF. Vīle bumerangs 120/240 Ieliekta vīle, nagiemef-vile-bumerangs-120-240
0,000
EF. Vīle pedikīram2EURFC-915EF. Vīle pedikīram Pieejami dažādi dizaini. Pēdu vīleef-vile-pedikiram
0,000
EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #602302EUR60230EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #60230 Vīle nagiem.ezflow-grey-fox-file-vile-180-180-60230
0,000
EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #602312EUR60231EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #60231 Vīle nagiem.ezflow-grey-wolf-file-vile-150-150-60231
0,000
EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #602343.8460234EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #60234 vīle nagiemezflow-killer-whale-proshiner-pulejama-vile-60234
0,000
EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #602332.6EUR60233EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #60233 Vīle nagiem.ezflow-sand-shark-ii-pro-buffer-vile-220-280-60233
0,000
EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #602322EUR60232EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #60232 Vīle nagiem.ezflow-white-tiger-pro-file-vile-100-100-60232
0,000
Credo Rupjās smilšpapīra vīles (10gb.)2.2EUR20030Credo Rupjās smilšpapīra vīles (10gb.) Rupjās smilšpapīra vīles Credo. Komplektā 10 gab. Ražotājs: Credo, Solingen, Vācija.credo-rupjas-smilspapira-viles-10gb
0,000

Vīles

Vīles profesionālai lietošanai. manikīram, pedikīram. Nagu pieaudzēšanai un modelēšanai.

EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #60230

EzFlow Grey Fox File Vīle 180/180 #60230 Vīle

Ražotājs: EZ Flow
2.00 EUR
EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #60231

EzFlow Grey wolf file Vīle 150/150 #60231 Vīle

Ražotājs: EZ Flow
2.00 EUR
EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #60234

EzFlow Killer whale proshiner Pulējamā vīle #60234 vīle

Ražotājs: EZ Flow
3.84 EUR
EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #60233

EzFlow Sand Shark II Pro Buffer Vīle 220/280 #60233 Vīle

Ražotājs: EZ Flow
2.60 EUR
EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100 #60232

EzFlow White Tiger Pro File Vīle 100/100  #60232 Vīle

Ražotājs: EZ Flow
2.00 EUR
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH

Яндекс.Метрика