Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Algae & Argil Body Mask – Modelējoša, toksīnu izvadoša maska ķermenim ar aļģēm un zaļo mālu0EUR01050022Yellow Rose Algae & Argil Body Mask – Modelējoša, toksīnu izvadoša maska ķermenim ar aļģēm un zaļo mālu Maska ķermenim ar dabīgo zaļo mālu un jūraszāļu ekstraktiem, nomierina, tonizē ādu un modelē ķermeņa līnijas. Dziļa pretcelulīta iedarbība. Šī maska darbojas kā spēcīgs antioksidants un ir bagāta ar minerāliem, kas izvada no organisma toksīnus. 500ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) Sastāvā: zaļais māls, jūraszāļu ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, kosas ekstrakts, burvju lazda ekstrakts, mirres ekstrakts, mentols.yellow-rose-algae-argil-body-mask-pretcelulita-toksinu-izvadosa-algu-un-zalo-malu-maska-kermenim
0,000

Yellow Rose Algae & Argil Body Mask – Modelējoša, toksīnu izvadoša maska ķermenim ar aļģēm un zaļo mālu

0.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

Maska ķermenim ar dabīgo zaļo mālu un jūraszāļu ekstraktiem, nomierina, tonizē ādu un modelē ķermeņa līnijas. Dziļa pretcelulīta iedarbība. Šī maska darbojas kā spēcīgs antioksidants un ir bagāta ar minerāliem, kas izvada no organisma toksīnus.

  • 500ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)

Sastāvā: zaļais māls, jūraszāļu ekstrakts, zaļās tējas ekstrakts, kosas ekstrakts, burvju lazda ekstrakts, mirres ekstrakts, mentols.

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика