Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Lifting – Aktīvs liftinga serums bezinjekciju mezoterapijai0EUR01080301Yellow Rose Lifting – Aktīvs liftinga serums bezinjekciju mezoterapijai Bezinjekciju mezoterapijas serums tūlītējam ("flash-lifting") un ilgstošam liftingam ("long lasting lifting effect"). Ādas nostiprināšana, ilgtermiņa noturīgums, liftinga efekts. 7ml / Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-roller, Dermo-pen, Elektroporācija u.c.). Rezultāts bez injekcijām. Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem). Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam. Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei. Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen. Sastāvā: nostiprinošs un tonizējošs homotaurīns (aminoskābe no jūras aļģēm, taurīna analogs), 3 aktīvi oligopeptīdi ar ilgstošu liftinga efektu (hexapeptide-10, tripeptide-2 un tetrapeptide-2), augu izcelsmes ciklodekstrīns ar tūlītēju liftinga efekt, minerālvielas Zn, Cu, Mg (aktivizē dabīgo šūnu metabolismu), silanols ar mannuronic skābi, organiskā silicija komplekss (saistaudu struktūras elements) un mannuronic skābe (intensīva mitrināšana ar nomierinošu un pretiekaisuma iedarbību, uzlabo un nostiprina elastību), lielmolekulāra hialuronskābe, elastīns, mitrinošs polisaharīds, alantoīns, pantenols, tregaloze, betaīns. Vecuma ierobežojums: 30+yellow-rose-lifting-aktivs-serums-bez-injekciju-mezoterapijai
0,000

Yellow Rose Lifting – Aktīvs liftinga serums bezinjekciju mezoterapijai

0.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Daudzums: 

Bezinjekciju mezoterapijas serums tūlītējam ("flash-lifting") un ilgstošam liftingam ("long lasting lifting effect"). Ādas nostiprināšana, ilgtermiņa noturīgums, liftinga efekts.

  • 7ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)
  • Tikai profesionālai lietošanai! Izmantot kopā ar profesionālām skaistumkopšanas iekārtām (Dermo-Roller, Dermo-Pen, Elektroporācija u.c.).

  • Rezultāts bez injekcijām.
  • Aktīvs serums bezinjekciju mezoterapijai (bez konservantiem).
  • Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija, ātram un ilgstošam rezultātam.
  • Īpaši izstrādāta formula maksimālai absorbcijai un efektivitātei.
  • Izmantojami ar Ultraskaņu, Elektroporāciju, Dermo-Roller, Dermo-Pen.

Sastāvā: nostiprinošs un tonizējošs homotaurīns (aminoskābe no jūras aļģēm, taurīna analogs), 3 aktīvi oligopeptīdi ar ilgstošu liftinga efektu (hexapeptide-10, tripeptide-2 un tetrapeptide-2), augu izcelsmes ciklodekstrīns ar tūlītēju liftinga efekt, minerālvielas Zn, Cu, Mg (aktivizē dabīgo šūnu metabolismu), silanols ar mannuronic skābi, organiskā silicija komplekss (saistaudu struktūras elements) un mannuronic skābe (intensīva mitrināšana ar nomierinošu un pretiekaisuma iedarbību, uzlabo un nostiprina elastību), lielmolekulāra hialuronskābe, elastīns, mitrinošs polisaharīds, alantoīns, pantenols, tregaloze, betaīns.

Vecuma ierobežojums: 30+

Līdzīgi produkti nav
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика