Ģertrūdes iela 51, Rīga, tālr: 67298388; 67298389

Yellow Rose Skin Relax Serum – Pretnovecošanās serums ar "botox" efektu51EUR01080032Yellow Rose Skin Relax Serum – Pretnovecošanās serums ar "botox" efektu Drošs un efektīvs serums – ideāla alternatīva botulīntoksīna injekcijām. Sastāvā esošs miorelaksants argirelīns, matriksīls, kura darbība ir virzīta uz dermālā matriksa remodelēšanu. Relaksē mīmikas muskulatūru, uzlabo elastību, izlīdzina esošās grumbiņas un palēnina jauno grumbiņu veidošanos. Padara ādu zīdaini gludu, izgaismo un atsvaidzina to. 30ml 100ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem) Lietošana: vieglām masāžas kustībām uzklāt nelielu daudzumu uz attīrītas ādas. Var lietot ikdienā (no rīta un vakarā) vai zem zem Yellow Rose krēma vai maskas. Efektīvi kombinējas ar krēmu Yellow Rose Skin Relax Cream. Sastāvā: argirelīns ("botox" efekts), matrixyl ("retinol" efekts), kombučka ("lipo-filling" efekts), liposomas ar koenzīmu Q-10 un karnitīnu, gurķu un imperatas cilindriskās ekstrakti (nomierinošas un mitrinošas īpašības), čaparala ekstrakts (uzlabo ādas elastību un toni), keramīdi, fitosfingosīns, vitamīns С, piena un kviešu proteīni, hialuronskābe, pantenols, alantoīns.yellow-rose-skin-relaxant-serum-adu-relaksejoss-serums
0,000

Yellow Rose Skin Relax Serum – Pretnovecošanās serums ar "botox" efektu

51.00 EUR
Ražotājs: Yellow Rose
Tilpums
Daudzums: 

Drošs un efektīvs serums – ideāla alternatīva botulīntoksīna injekcijām. Sastāvā esošs miorelaksants argirelīns, matriksīls, kura darbība ir virzīta uz dermālā matriksa remodelēšanu. Relaksē mīmikas muskulatūru, uzlabo elastību, izlīdzina esošās grumbiņas un palēnina jauno grumbiņu veidošanos. Padara ādu zīdaini gludu, izgaismo un atsvaidzina to.

  • 30ml
  • 100ml (profesionālais iepakojums pieejams tikai kosmetologiem, kosmētiķiem)

Lietošana: vieglām masāžas kustībām uzklāt nelielu daudzumu uz attīrītas ādas. Var lietot ikdienā (no rīta un vakarā) vai zem zem Yellow Rose krēma vai maskas. Efektīvi kombinējas ar krēmu Yellow Rose Skin Relax Cream.

Sastāvā: argirelīns ("botox" efekts), matrixyl ("retinol" efekts), kombučka ("lipo-filling" efekts), liposomas ar koenzīmu Q-10 un karnitīnu, gurķu un imperatas cilindriskās ekstrakti (nomierinošas un mitrinošas īpašības), čaparala ekstrakts (uzlabo ādas elastību un toni), keramīdi, fitosfingosīns, vitamīns С, piena un kviešu proteīni, hialuronskābe, pantenols, alantoīns.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Яндекс.Метрика